Mis on Ines Karu hea vormi saladus?

Mis on Ines Karu hea vormi saladus?

Turundaja, ettevõtja ja rahvusvaheline idamaiste tantsude õpetaja Ines Karu avas septembrist omanimelise tantsustuudio InesDance hoopis kesklinnas Kunderi tänaval. Buduaar uuris kaunitarilt, kas trenn ning kõhutants ongi Inese modellivormis püsimise saladus?  “Trenn aitab üldises pildis kindlasti vormis püsida, kuid minu puhul on arvatavasti asi pigem geenides,” vastab Ines. Vastupidiselt enamikule naistele, kes vormis püsimiseks oma päevakaloraaži vähendada püüavad, on Inesel hoopis teine mure. “Toitumist palju ei jälgi, pigem peaksin rohkem sööma, et igapäevatööga kaotatud energiat taastada suudaks,” räägib ta Buduaarile.  

Turundaja, ettevõtja ja rahvusvaheline idamaiste tantsude õpetaja Ines Karu avas septembrist omanimelise tantsustuudio InesDance kesklinnas Kunderi tänaval. Buduaar uuris kaunitarilt, kas trenn ning kõhutants ongi Inese modellivormis püsimise saladus? 

“Trenn aitab üldises pildis kindlasti vormis püsida, kuid minu puhul on arvatavasti asi pigem geenides,” vastab Ines. Vastupidiselt enamikule naistele, kes vormis püsimiseks oma päevakaloraaži vähendada püüavad, on Inesel hoopis teine mure. “Toitumist palju ei jälgi, pigem peaksin rohkem sööma, et igapäevatööga kaotatud energiat taastada suudaks,” räägib ta Buduaarile.

 

 

Buduaar.ee