Mitu paari bikiine on Charlene’il?

48 kommentaari
Mitu paari bikiine on Charlene’il?

Buduaar uuris Eesti armastatud laulja ja modelli Charlene Renniti käest, mitu paari bikiine tal kapis on ja milliseid rannarõivaid ta eelistab.  Charlene ütleb, et tal on neli paari bikiine ning eelistab tumedamaid toone – pruune, rohelisi, veidi kuldset sekka. Üldiselt neid, mis päevituse hästi esile toovad. Millise lõikega päevitusriided olema peavad, räägib Charlene: “Püksid küljepealt seotavad ja madala lõikega, pigem napid kui väga katvad. Ülaosa samuti seotavad ning eelistan kolmnurki.”  

Buduaar uuris Eesti armastatud laulja ja modelli Charlene Renniti käest, mitu paari bikiine tal kapis on ja milliseid rannarõivaid ta eelistab. 

Charlene ütleb, et tal on neli paari bikiine ning eelistab päevitusriiete valikul tumedamaid toone – pruune, rohelisi, veidi kuldset ka sekka. Üldiselt neid, mis päevituse hästi esile toovad. Millise lõikega päevitusriided olema peavad, räägib Charlene: “Püksid küljepealt seotavad ja madala lõikega, pigem napid kui väga katvad. Ülaosa samuti seotav ning eelistan kolmnurki.”

Kui Charlene peaks valima bikiinidest ühe lemmikpaari, siis läheks tal raskeks:”Kõik mu neli paari on lemmikud – näiteks Ralph Lauren sinise-valge triibulised, punase äärega. Christian Audigieri rohelise-kuldse kirjud ja ka bikiinid kristallidega on ühed suured lemmikud. Ka ühed Nikki Beachilt soetatud tavalised pruunid bikiinid, kuhu armastan vöösid ja igasuguseid aksessuaare juurde klapitada,” tunnistab Charlene.

 

Buduaar.ee

 

 

Sarnased artiklid