Modell Joanna Ojastu elu Hispaanias. GALERII!

Modell Joanna Ojastu elu Hispaanias. GALERII!

Kaunis pikasäärne modell Joanna Ojastu oma elu Eestis maha ei maga, selle asemel naudib värvikirevat elu Hispaanias Barcelonas. Seal teeb neiu oma modellitööd ning püüab igati nautida kohalikke eluvõlusid. Buduaarile rääkis ta lähemalt oma sealsest elust ning läbielamistest.

Kaunis pikasäärne modell Joanna Ojastu oma elu Eestis maha ei maga. Selle asemel naudib ta värvikirevat elu Hispaanias Barcelonas. Seal teeb neiu oma modellitööd ning püüab igati nautida kohalikke eluvõlusid. Buduaarile rääkis ta lähemalt oma sealsest elust ning läbielamistest.


Joanna, oled ilus pikk noor naine, kui palju Hispaanias elades pälvid oma välimuse tõttu tähelepanu?
Suur aitäh komplimendi eest, kuid ei, minul ei ole raske mehi endast eemale hoida. Ma tunnetan, kuidas mind tänaval või restoranis jälgitakse, kuid olen aru saanud, et on kahte sorti naisi: need, kellega minnakse juttu tegema, ning need, keda lihtsalt eemalt vaadatakse. Võibolla on see õhus leviva suhtumise tõttu (ei, ma ei hakka teesklema, et ma armsake olen) või siis pikkuse pärast? Ma lugesin kunagi üht artiklit, kus teadlased tõestasid, et lühemad inimesed tunnevad alateadlikult „kartust“ pikemate ees – võta siis näpust, on see tõsi või mitte, kuid peab mainima, et vahel paneb päris muigama, kuidas n.-ö „teed tehakse.“

Hispaania naised on samuti väga lummavad, kas armukadedust ei ole tekkinud, kui keegi neist silma teeb sinu kallimale?
Kui keegi su kallimat piidleb, ei maksa nõusid loopima hakata, sest loeb see, kuidas su partner sellele reageerib, mis tähtsust on mingil võõral? Kui kallima jaoks aga tundub sellel võõral „tähtsust“ olevat, millest siin üldse enam rääkida? Vabad inimesed, lapsi ei ole ning ainus, mis meid ühendab, on armastus ja usaldus – kui neid murda, siis ei jäägi ju enam midagi.

Olete seal elades juba sõpru ka leidnud?
Augustis Puerto Banusi jõudes oli seis, kus alla 2000 eurot maksvat korterit kuuks ajaks saada oli võimatu ning peale ärritushetke lõime käega ning sõitsime hoopis randa. Päike, soe merevesi, chill ja Sten (Joanna kallim) läheb kuskile jalutama. Möödus 15-20 minutit ning voila! Öömaja oli olemas! Nimelt läks ta huupi rannarestorani, esimese ettejuhtuva camarero‘ga rääkima (juhuslikult oli too ka ainus, kes inglise keelt mõistis ). Ta elas karma seaduste järgi ning Steni küsimusele: „Kas tal on ehk mõni tuttav, kes korterit üüriks?“ (mulle ei mahu siiamaani pähe, kuidas keegi eeldab, et keegi juhuslik „jaa“ selle peale võiks vastata), kutsus ta hoopis rõõmsalt meid enda juurde ( ta ema üüris kortereid)! Nii me siis läksimegi ning elasime kolm-neli päeva ühe südamliku gaypaari juures, kus elas ka veel nende lärmakas sõbranna oma boyfriendiga. Täpselt sama juhuslikult tutvusime me ka Eesti tüdrukutega, kelle juurde üürisime ülejäänud kuuks toa. Algtutvused tehtud, hakkas sõpru/tuttavaid muidugi juurde tekkima.

Kuidas on lood hispaania keelega?
Hispaania keelega võiksid lood olla paremad, kui nad on . Marbella lähistel juba üht-teist mõistsime, aga kuna Barcelonas räägitakse katalaani dialekti, mis on küll sarnane, kuid pooled sõnad on hoopis teised, siis nüüd me oleme jälle alguses tagasi. Vähemalt on meil üks tore naabrimees, kes nõustus hea meelega meie „eraõpetajaks“ olema, tingimusel teda aeg-ajalt õhtusöögile kutsuda!

On sulle seal elades ka mõned uued harjumused külge jäänud?
Kui mul enne oli raskusi elu tõsiselt võtmisega, siis nüüd ei tule sellest enam üldse midagi välja! La vida es hermosa!

Tagasi tulles – kas on plaan naasta ning mida hakkad enim taga igatsema?
Hispaaniasse tagasi elama ei plaani tulla, vähemalt enam mitte nii pikaks ajaks. Küll aga on järgmiseks sihtmärgiks kas London või Pariis! Igatsema jään inimeste avatust ja tolerantsust!

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja