NÄITLEJA SANDRA BULLOCK adopteeris väikese tüdruku

Täna on põhjust maailmakuulsale näitlejale Sandra Bullockile õnne soovida: naine adopteeris täna oma teise lapse - pisikese tüdruku, kelle nimi on Laila! 3aastane plikatirts saab nüüd juba varasemalt adopteeritud poisi, 5aastase Louis’i näol endale vanema venna. 


Täna on põhjust maailmakuulsale näitlejale Sandra Bullockile õnne soovida: naine adopteeris täna oma teise lapse – pisikese tüdruku, kelle nimi on Laila! 3aastane plikatirts saab nüüd juba varasemalt adopteeritud poisi, 5aastase Louis’i näol endale vanema venna. 

Sandra tunnistab ajakirjas People, et tema suurimaks mureks seoses adopteerimisega on laste privaatsuse kaitsmine. “See sarnaneb tunnistajakaitse programmile,” ütles naine ajakirjale. “Enamik lastest on lastekodusse sattunud sünnikodudes toimunud traagiliste sündmuste tagajärjel – viimane asi, mida teha tahaksin, oleks oma töö loomu tõttu Lailale veel ebameeldivusi valmistada.”

Paraku said Sandra hirmud tõeks, kui üks fotograaf tegi naisest ning adopteeritud tütrest nende teadmata fotosid. “Järgmisel päeval avastasin, et Laila fotost oli saanud kaup, mida paljud väljaanded endale soetada tahtsid. Ma olin andnud lubaduse, et kaitsen last kõige sellise eest ja nii pidingi juristid appi võtma ning neid paluma, et nad aitaksid mul lapsi kaitsta!”

Bullock alustas oma privaatsuse kaitsmist tegelikult juba siis, kui ta esimese lapse adopteeris. Novembris Glamour’ile antud intervjuus tunnistas naine, et ta ei tundnud ennast täiskasvanuna enne, kui emaks sai. “Pidin sammukese tagasi astuma ja asjadel minna laskma. Tahan, et Louis näeks minus sellist naist, keda ma talle näidata tahan. Laps sunnib sind ennast piitsutama ja asju kontrolli all hoidma – seda kõige paremal viisil.” 

glamour.com