Neid staaride seksipaljastusi poleks meil teada vaja olnud!

Neid staaride seksipaljastusi poleks meil teada vaja olnud!

Staarid on avameelitsedes teinud üllatavalt intiimseid paljastusi oma seksuaalelust.

Staarid on avameelitsedes teinud üllatavalt intiimseid paljastusi oma seksuaalelust.

Kuulsuste intiimsed paljastused kogus kokku Radar Online.

Kim Kardashian

”Tahan oma poiss-sõbrale meelejärele olla. On hea tunne, kui tead kedagi väga hästi ja tead, mis talle meeldib. Tahan talle rõõmu valmistada.” Sedasi vastas Kim 2009. aastal antud intervjuus, kui talt küsiti, kas ta on oraalseksis pigem andev või saav osapool.

Zoe Saldana

”Mulle meeldib misjonäripoos ja meeldib ka põlvili olla. Mulle meeldib ka peal olla. Jumaldan seksi tagant poolt või seistes.” Zoe Saldana avaldas ajakirjale Marie Claire, et talle meeldivad praktiliselt kõik sekspoosid.

Nick Carter

”Ta teeskles, et on vooruslik purjus idioot, kellele minu arvates isegi ei meeldinud seks.” Nick Carter rääkis oma suhtest endise tüdruksõbra Paris Hiltoniga.

Jenny McCarthy

Jenny McCarthyle meeldib katsetada erinevates kohtades. ”Seks Grand Canyoni põhjas ei ole tore. Seal on skorpioneid ja kive ja mustust ning seal on palav. See oli mu elu omapäraseim ja halvim seks.”

Charlie Sheen

”Ma ei maksa neile seksi eest. Maksan neile, et nad ära läheksid.” Charlie Sheen on tuntud oma suhetest prostituutidega.

Michael Douglas

”Jumal tänatud, et mu naisele meeldivad vanemad mehed. Viimastel aastatel kättesaadavaks muutunud asjad nagu Viagra, panevad meid ennast nooruslikumana tundma. Michael Douglas püsib Catherine Zeta-Jonesiga samas tempos väikese keemilise abivahendi abil.

Angelina Jolie

”Rasedus teeb seksuaaleluga imet. See muudab sind loomingulisemaks, mis on lõbus.” Sedasi rääkis Angelina Jolie last oodates.

Jessica Simpson

”Keegi ei suuda mind hetkel peatada. Suur O on praegu kõige suurim O eales.” Ka Jessica Simpson tundis raseduse imettegevat mõju seksuaalelule.

Olivia Wilde

”Seksime nagu Keenia maratonijooksijad.” Olivie Wilde kirjeldas oma seksuaalelu poiss-sõbraga ajakirjas Glamour.

Jada Pinkett Smith

Sedasi hoiavad Jada Pinkett Smith ja Will Smith oma seksuaalelu elavana. ”Tehke seda salaja. Sõbra sünnipäeval tualetis või magamistoas. Mõelge kohtadele väljaspool kodu.”

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid