Oled olnud natuke paha tüdruk? Buduaar teeb su mehele kingituse!

Oled olnud natuke paha tüdruk? Buduaar teeb su mehele kingituse!

Oled olnud paha tüdruk ja oma mehe meelest liiga palju aega Buduaaris veetnud? Meil on ühele mehele kingitus selle eest, et ta on selle nii viisakalt välja kannatanud. 

Oled olnud paha tüdruk ja oma mehe meelest liiga palju aega Buduaaris veetnud? Meil on ühele mehele kingitus selle eest, et ta on nii viisakalt seda välja kannatanud. Hakka lisaks ka meie FB sõbraks ja oota, kas õnn naeratab!

Buduaari lehel on enam kui 146 000 registreerunud kasutajat, aga meie Facebooki lehel on vaid pisut üle 20 000 sõbra. Hakka meie FB sõbraks ja jaga oma seinal seda uudist ning võida Gucci Guilty meeste tualettvesi ( 50ml), mis maksab poes u 60 eurot. Lisaks loosime välja ühe seksika kingi ka naistele – selleks on uus trendikas Alessandro küünelakikomplekt Croco Glam ( hind 10 eurot), mis teeb küüntele kandes maagilise triki ja lõhestub. 


Loosimise võitjad:
Maarja Pärl- Gucci meestelõhn 

Mirjam Nõupuu – Croco Glam komplekt

Auhinnad saab kätte Buduaari kontorist, kui soovid saada pakki SmartPOSTiga, palun kirjuta aadressile triin.eamets@buduaar.ee ( lisa kindlasti ka üldinfo, mille võitsid ja kinnita, et oled nõus tasuma saatmiskulud).

Palju õnne!

Buduaar.ee