Ongi korras! Miley Cyruse peika pannakse trellide taha

Ongi korras! Miley Cyruse peika pannakse trellide taha

Miley Cyruse kodutu peika Jesse Helt (22) mõisteti pooleks aastaks vangi! Jesse sai üleöö kuulsaks tänu Miley’le – nimelt võttis lauljatar ta endaga kaasa selle aasta 24. augustil toimunud MTV videomuusika auhindade galale. Seal näidati teda igati heas valguses, kuid mõned päevad hiljem selgus, et tegu pole sugugi nii siira ja südamliku poisiga, kui esmapilgul tundus. Nüüd tuleb Jessel oma kuulsust trellide tagant nautida.

Miley Cyruse kodutu peika Jesse Helt (22) mõisteti pooleks aastaks vangi! Jesse sai üleöö kuulsaks tänu Mileyle – nimelt võttis lauljatar ta endaga kaasa selle aasta 24. augustil toimunud MTV videomuusika auhindade galale. Seal näidati teda igati heas valguses, kuid mõned päevad hiljem selgus, et tegu pole sugugi nii siira ja südamliku poisiga, kui esmapilgul tundus. Nüüd tuleb Jessel oma kuulsust trellide tagant nautida.

Jesse arreteeriti esimest korda aastal 2010, mil teda süüdistati pisikuritegude toimepanekus. Noormees pääses trellide taha minekust tingimusel, et ta peab ühiskonnale kasulikku tööd tegema, kuid sellega Jesse hakkama ei saanud. Seega nüüd otsustas kohus Jessele reaalse vangistusaja määrata – kuus kuud vangistust täpsemalt.

Loe artiklit Jesse’st ja Miley’st siin