Ott-Sander Palm ja Getter Jaani – üks armastab magusat, teine soolast

Ott-Sander Palm ja Getter Jaani – üks armastab magusat, teine soolast

Särav ning energiast pakatav noor lauljatar Getter Jaani, kes jõudis ka saate “Su nägu kõlab tuttavalt” finaali ning tema kallis elukaaslane Ott-Sander Palm leidsid teineteist tänu saatele “Tantsud tähtedega”. Getter ja Ott-Sander on siiamaani õnnelikus suhtes, kinnitavad noored Budaarile. Kui palju aga arvestavad Getter ja Ott-Sander teineteise arvamusega ja kas on midagi, mille osas nende arvamus ei ühti? 

Särav ning energiast pakatav noor lauljatar Getter Jaani, kes jõudis ka saate “Su nägu kõlab tuttavalt” finaali ning tema kallis elukaaslane Ott-Sander Palm leidsid teineteist tänu saatele “Tantsud tähtedega”. Getter ja Ott-Sander on siiamaani õnnelikus suhtes, kinnitavad noored Budaarile.

Kui palju aga arvestavad Getter ja Ott-Sander teineteise arvamusega ja kas on midagi, mille osas nende arvamus ei ühti

“Meil on mõlemal oma arvamus ja maitse, kuid tuleb tunnistada, et see on meil väga ühesugune. Ka riietusstiili ja aksessuaaride valiku osas langevad meie arvamused kokku,” kommenteerib Ott-Sander.

Kuid söögi osas on Ott-Sandril ning Getteril ka erimeelsusi. “Getter armastab väga avokaadot süüa, mina sellest väga lugu ei pea. Ja teiseks erinevuseks on kindlasti see, et mulle meeldib väga magusat süüa, kuid Getter eelistab pigem soolaseid toite,” tõdeb Ott-Sander.

Karin Karu