PILTUUDIS: Leonardo DiCaprio ajas habeme maha!

PILTUUDIS: Leonardo DiCaprio ajas habeme maha!

Armastatud näitleja Leonardo Dicaprio (40) kasvatas endale korraliku habeme, mis varjas ära pool tema nägu ning muutis ta tunduvalt vanemaks kui ta tegelikult on. Et habeme kasvatamine muutus Hollywoodis ühel hetkel populaarseks ja ka mehed tahavad moega kaasas käia, siis kasvatasid paljud staarid endale habeme ja see trend jõudis ka massidesse.

Armastatud näitleja Leonardo DiCaprio (40) kasvatas endale korraliku habeme, mis varjas ära pool tema nägu ning muutis ta tunduvalt vanemaks, kui ta tegelikult on. Et habeme kasvatamine muutus Hollywoodis ühel hetkel populaarseks ja ka mehed tahavad moega kaasas käia, siis kasvatasid paljud staarid endale habeme ja see trend jõudis ka massidesse.

Ka Eestis on palju tuntud ning vähemtuntud mehi, kes habet kannavad, kuid nüüd tundub, et see trend hakkab tasapisi hääbuma ja kahju sellest kohe kindlasti ei ole!

Nüüd viimaks otsustas Leonardo, et aeg on habemest loobuda ning eile jõudsid meediasse pildid uue imagoga Leonardost, kes näeb kusjuures väga hea välja!

Teisalt kindlasti leidub ka neid, kes arvavad, et habemega oli Leonardo hoopis mehelikum! Et ilu on vaataja silmis ja pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis viska pilk peale allpool olevatele fotodele:

Kumb Leonardo sinule rohkem meeldib – habemega või ilma?