Rasmus Rändvee: mul on kahju tätoveeritud pool-prostituudi välimusega tibidest

Rasmus Rändvee: mul on kahju tätoveeritud pool-prostituudi välimusega tibidest

Saate “Eesti otsib superstaari” viienda hooaja võitja Rasmus Rändvee (17) teeb oma bändiga Facelift Deer paljudele Eesti muusikutele silmad ette ning usub, et kui teda toetaks rahvusvaheline management, saaks temast ühe aastaga maailmatasemel laulja. Et 99% muusikuid on end erinevate tätoveeringutega kaunistada lasknud, uuris Buduaar Rasmuse käest, millal tema end tätoveerida kavatseb.

Saate “Eesti otsib superstaari” viienda hooaja võitja Rasmus Rändvee (17) teeb oma bändiga Facelift Deer paljudele Eesti muusikutele silmad ette ning usub, et kui teda toetaks rahvusvaheline management, saaks temast ühe aastaga maailmatasemel laulja. Et 99% muusikuid on end erinevate tätoveeringutega kaunistada lasknud, uuris Buduaar Rasmuse käest, millal tema end tätoveerida kavatseb.

Üllataval kombel pole Rasmusel hetkel veel ühtegi tätoveeringut, küll aga on tal kindel plaan lausa mitu tükki endale kunagi hankida. “Tunnistan, et mul on tõepoolest tätoveeringute vastu nõrkus. Aiman, et kunagi katab minu keha rohkem kui üks šedööver, kuid traagilisel kombel on hetkel minu elu liiga mugav ja ilus, et leida inspiratsiooni millekski tähendusrikkamaks kui ladinakeelne metafoor või noodivõti,” naerab Rasmus, et enne kui endale tätoveeringuid teha lasta, on vaja ka ideid ja neid tal hetkel pole.

Mis aga tätoveeritud naistesse puutub, siis Rasmuse sõnul enamik naisi kahjuks ei suuda oma tätoveeringuid välja kanda. “Naiste ja ka meeste puhul nõuab tätoveering teatud iseloomu, suhtumist. Kui näen mõnda lühikese seeliku ning avara dekolteega pool-prostituudi välimusega tibi omamas liblikat, tähti või ladinakeelseid mõtteterasid, siis jääb üle vaid kurb olla. Ma ei taha olla seksist, kuid mulle tundub, et naisi, kes kannavad tätoveeringu välja, on tunduvalt vähem kui mehi,” tunnistab Rasmus, et iga naine ei suuda tema silmis oma tätoveeringut välja kanda.

Karin Karu