RETSEPT: SELENA GOMEZI TERVISESALAT teeb kõhu lamedaks

Armastatud popstaar Selena Gomez on miljonite naiste iluikoon ja tuleb tõdeda, et geenidega on sellel naisel tõepoolest vedanud. Sellegipoolest tuleb ka temal vormis püsimise nimel vaeva näha ning siinkohal mängib kõige suuremat rolli muidugi õige toitumine! Selena lemmik-söök on üks tõeline power toit.

Armastatud popstaar Selena Gomez on miljonite naiste iluikoon ja tuleb tõdeda, et geenidega on sellel naisel tõepoolest vedanud. Sellegipoolest tuleb ka temal vormis püsimise nimel vaeva näha ning siinkohal mängib kõige suuremat rolli muidugi õige toitumine! Selena lemmiksöök on üks tõeline power-toit.

Nimelt armastab Selena valgurohkeid toite, millele on lisatud ka köögivilju, et vitamiinid menüüs samuti esindatud oleksid. Nagu enamik teisigi Hollywoodi staare, ei suuda ka tema loobuda avokaadost, sest see on lihtsalt meeletult hea ja tervislik.

Selena tervislik salat koosneb headest rasvadest, rohkest valgust ja vitamiinidest ning on seega kõhule väga hea. Mitmed uuringud on näidanud, et kõhurasva aitab kõige tõhusamalt põletada kasuliku rasva söömine ja valgud aitavad ehitada lihast ning täidavad kõhtu. 

Salati valmistamiseks on vaja kalkunifileed, avokaadot, meelepäraseid ube ja mitu suurt peotäit hooajalist rohelist salatit (spinat, rukola, lambsalat, lehtsalat, lehtkapsas, jääsalat, Rooma salat). Kalkunifilee tuleb valmistada hautamise või grillimise teel ja maitsestada vähese meresoola ja pipraga.

Kastmeks eelistab Selena punase veini äädika, oliiviõli, Dijoni sinepi ja sidrunimahla segu.

Allikas: harpersbazaar.com