Rinnavähki põdenud naine: “Grey anatoomia” päästis mu elu!

Iisraeli naine kiidab "Grey anatoomiat" öeldes, et menusari päästis tema elu. Ühes episoodis soovis naine, kes leidis enda rinnast kõva tüki, teise eksperdi arvamust, kuna esimene arst, kellelt abi otsiti, ei suutnud patsienti aidata.

Iisraeli naine kiidab “Grey anatoomiat” öeldes, et menusari päästis tema elu. Ühes episoodis soovis naine, kes leidis enda rinnast kõva tüki, teise eksperdi arvamust, kuna esimene arst, kellelt abi otsiti, ei suutnud patsienti aidata.

Kaks aastat tagasi käis Sarit Fishbaine oma rindadega arstlikus kontrollis. Arst ütles naisele, et tal on “rindades tükid”, kuid kinnitas, et muretsemiseks pole mingit põhjust.

“Ma olin 34-aastane, terve ning imetasin oma kolmandat last. Tükid rindades tulid arsti sõnul rinnapiimast, mis oli ühe koha peale kogunenud. Probleem pidavat kaduma, kui imetamise lõpetan,” ütles Fishbaine Yahoo! uudistele.

Kuus kuud hiljem, kui Fishbain oli lapse imetamise lõpetanud, ei olnud tükk tema rinnast siiski kadunud. Esialgu ei teinud naine sellest väljagi, kuid pärast üht “Grey Anatoomia” episoodi hakkas häirekell tema peas tööle.

“Selles episoodis toodi Seattle Grace´i haiglasse üks noor ema, keda ootas ees masektoomia, sest arst oli arvanud, et tükk tema rinnas on sinna kogunenud rinnapiim, kuid hiljem selgus, et tegemist oli hoopis rinnavähiga. Ma ei suutnud sel õhtul uinuda – tundsin, et see on justkui hoiatus,” sõnas Fishbaine.

Kohe järgmisel päeval pani naine endale aja kirja juba teise spetsialisti juurde.
Sel korral saatis arst ta kiiremas korras mammograafilisele- ja ultraheliuuringule. Selgus kiiresti, et Fishbaine´l on kolmanda astme rinnavähk, mis oli tema lümfisõlmedesse levinud.

“Ma alustasin koheselt keemiaraviga ja pärast seda oli mul operatsioon, mulle tehti masektoomia ning kiiritusravi. Ma armastan “Grey Anatoomiat”  ning usun, et Jumalal on omad kummalised teed ning see oli minu märguandeks.”

Fishbaine on tänaseks päevaks vähi-vaba! Ta ootab taastavat ilulõikust rindadele, et enda elu uuesti rööbastesse saada.

16. mail jagas “Grey Anatoomia” produtsent Shonda Rhymes Fishbaine´i lugu enda Facebooki lehel, lisades juurde kommentaari “teeb alandlikuks”.

Allikas:  huffingtonpost.com