Reklaam sulgub sekundi pärast

Saksofonist Kirill Konobratkin: kõik mehed on polügaamsed!

Kirill Konobratkin alustas saksofonimänguga juba 3. klassis, esialgu oli see küll tema enda soov, mitte vanemate. Võib öelda, et tema mõjutajaks oli ehk ka õde, kes juba sel ajal muusikakoolis klaverit õppis. „Kord juhtus, et sattusin kontserdile, kus mu tulevane õpetaja mängis saksofoni. Temast jäi tõeliselt hea mulje, samal päeval otsustasin ka saksofonimängijaks saada!“ meenutab noormees. Tänaseks on ta seda pilli mänginud juba üle kümne aasta. Buduaarile rääkis noormees oma muusikuelust, naistest ning suhetest.

Kirill Konobratkin alustas saksofonimänguga juba 3. klassis, esialgu oli see küll tema enda soov, mitte vanemate. Võib öelda, et tema mõjutajaks oli ehk ka õde, kes juba sel ajal muusikakoolis klaverit õppis. „Kord juhtus, et sattusin kontserdile, kus mu tulevane õpetaja mängis saksofoni. Temast jäi tõeliselt hea mulje, samal päeval otsustasin ka saksofonimängijaks saada!“ meenutab noormees. Tänaseks on ta seda pilli mänginud juba üle kümne aasta. Buduaarile rääkis noormees oma muusikuelust, naistest ning suhetest.

Muusikaga tegi ta algust Sillamäe muusikakoolis, seda peetakse Ida-Virumaa üheks parimaks kooliks. „Osalesin lapsena mitmetel muusikavõistlustel, kus võitsin auhinnalisi kohti.“

Miks ei ole andekas noormees liikunud edasi kaugemale, proovinud õnne välismaal? „Tean, et Soomes on tugev jazzi konservatoorium, olen mitmeid kordi mõelnud Eestist ära sõita, proovida teiste riikide lavadel esineda, kuid alati tõuseb küsimus: kes mind ootab seal? Olen kindel, et välismaal on piisavalt häid muusikuid. Hoolimata sellest ei ole mu elu lõppenud. Olen veendunud, et mind ootavad veel õnnelikud momendid kui ka pettumus,“ leiab noor muusik.

Kirilli näol on tegu tubli saksofonistiga, kes enamuse oma nädalavahetustest veedab esinedes pidudel ööklubides. Küsides, mis teeb tema meelest ühest heast peost väga hea peo, saame vastuseks, et inimesed ise! „Te ei kujuta ette, mida tähendab minu jaoks, kui külastajad saavad naudingu, sama naudingu, mille saan mina oma mängust saksofonil. See meenutab elektrilainet, kus erutus läheb kahes vastastikus suunas,“ kirjeldab Kirill. Näiteks säärast „sidet“ esineja ja kuulaja vahel ei ole ta kunagi kogenud lounge´ides ning just selle tõttu ta enam säärastes kohtades ei esine.

Lounge´is esinedes tundub, et oma mängimisega segan külastajaid, kisun neid vestlustest eemale, mulle ei meeldi mängida pooljõus. Minu lemmikkohaks on Seduction Discotheque, kuna tunnen end seal nagu kodus! Lisaks on mul head suhted klubi mänedžeri Hassaniga. Ei tohi unustadaka klubi Privé´d, kus ma alustasin oma karjääri. See on senini üks parimatest kohtadest Tallinnas,“ tunnistab muusik.

Mida arvab muusik aga klubidest leitud kaaslastest, kas ööklubist võiks leida endale pikaajalise kallima? „Arvan, et oma armastatut võib kohata igas kohas: bussis, raamatukogus, ülikoolis, klubis,“ leiab ta. Kirill ise tutvus oma praeguse kallimaga just ööklubis ning nad on juba üle aasta õnnelikult koos olnud. „Minu meelest on tutvumine klubides palju lihtsam, kuna seal oled ikka hea tuju ja enesekindlusega, mis tagavad edu. Millega lõppevad niisugused tutvused, sõltub inimeste enda soovidest ja kavatsusest.“
 
Saksofonist tunnistab, et mehed on tema arvates kõik polügaamsed ning klubides mängimine arendab polügaamsust veelgi enam, seda sealt saadud tähelepanu tõttu. „Kõik mehed on polügaamsed ning kui ma olin veel vallaline, siis juhtus kõike, kaasa arvatud juhusuhted. Nüüd aga olen hõivatud ja väga õnnelik,“ räägib noormees Buduaarile.

 

 

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja

[gallery ids="1945344,1945351,1945359"]