Sisuülevaade: Buduaari kevadnumber nüüd müügil

32 kommentaari
Sisuülevaade: Buduaari kevadnumber nüüd müügil

Müügile on jõudnud Buduaar Shoppingu kevadnumber, mille kaanestaariks on eksmiss ja kaunis pereema Kristiina Heinmets-Aigro. Kaaneloo intervjuust saame teada, kuidas on muutunud Kristiina elu seoses laste sünniga, millise nipiga õnnestus tal nii kiiresti pärast sünnitamist vormi saada ning mida arvab ta tänapäeva missindusest.

Müügile on jõudnud Buduaar Shoppingu kevadnumber, mille kaanestaariks on eksmiss ja kaunis pereema Kristiina Heinmets-Aigro. Kaaneloo intervjuust saame teada, kuidas on muutunud Kristiina elu seoses laste sünniga, millise nipiga õnnestus tal nii kiiresti pärast sünnitamist vormi saada ning mida arvab ta tänapäeva missindusest.

Kuna kevad on käes, siis on aeg pöörata taas rohkem tähelepanu enda füüsilisele ja vaimsele vormile ning saada lahti kogunenud kilodest. Sellele mõeldes on ajakirjas 72-leheküljeline osa Buduaar BODY, kust leiad häid nippe vormi ja vaimu tasakaalus hoidmiseks. Õpetame joogakunsti saladusi, näitame, kuidas ilma suurema pingutuseta vabaneda 4 kilogrammist, räägime mahlapaastust ning sellest,miks on jooksmine parim trenn. 

Buduaar Shoppingu ajakirjast leiad veel: alanud kevade parimad moenipid ja stiiliproffide nõuanded Karolin Kuusikult, Tiina Talumehelt, Triin Randloolt ja Ženja Fokinilt. Teeme tutvust ka Hollywoodi kuulsuste Rihanna, Nicole Richie ja Paris Hiltoni moemaailmaga.

Lisaks selgitame välja, kellel Eesti kuulsustest on kõige rohkem käekotte. Millised on Katrin Sangla, Loore Härmati, Ines Karu, Laura Kõrgemäe, Maarja-Liis Ilusa ja Charlene’i lemmik-ilutooted, mis neid kunagi alt ei vea? Retrogaleriis kiikame, milline nägi välja Kristiina Ojuland näiteks kakskümmend aastat tagasi ning milliseid ehteid meeldib kanda Electrale.

Buduaar Shoppingut saad osta kõigist hästivarustatud müügipunktidest üle Eesti, ajakirja maht on 274 lehekülge ning hind 49.-