Skandaal: Printsess Reelika jõi end peldikusse oksendama?

Läinud reedel kell kolm kogunesid kõik telesaate "Unistuste printsess" kaunid osalised nooblisse hotelli, kus vändati saade sellest, kuidas kaunitaride elu on pärast printsessisaadet kulgenud, kirjutab Publik.

Läinud reedel kell kolm kogunesid kõik telesaate “Unistuste printsess” kaunid osalised nooblisse hotelli, kus vändati saade sellest, kuidas kaunitaride elu on pärast printsessisaadet kulgenud, kirjutab Publik.

Kohalviibinute sõnul voolas šampanja ojadena, et tüdrukute peal kasutada vana võtet, eesmärgiga näitsikud paremini kaamerate ees rääkima saada.

Printsess Reelika Ilusmäe, kes Monacost esimesena koju saadeti, oli väidetavalt kella seitsme paiku juba nii palju alkoholi pruukinud, et suundus tualeti poole oksendama.

“Siis algas skandaal,” meenutab üks printsessidest. “Filmigrupp üritas purjus Reelikat filmida ja me astusime vahele. Ketlin karjus võttegrupi peale, et see pole ilus ja nii teha ei tohi…”

Allikas väidab, et ka produtsent Raimo Kummer oli vägagi valmis Reelika purjus käitumist salvestama. Samas oli Reelika ise süüdi. Ta pidi ju ometi teadma, et neid pidevalt filmitakse!

Kummer ise lugu kommenteerima ei kipu, vaid palub huvilistel oodata saateni, mis jõuab eetrisse kahe nädala pärast!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja