“Su nägu kõlab tuttavalt” stardib täna! Kellele poolt oled Sina?

Täna kell 19.30 algab TV3s menuka parioodasaate "Su nägu kõlab tuttavalt" teine hooaeg. Saatejuht Mart Sander kinnitas, et kõik kaheksa osalejat on tänavu lihtsalt suurepärased. "Sel hooajal on valdav enamus osalejatest väga lahti ja valmis erinevateks väljakutseteks, nad on mängulustilised ja vaimukad," tunnistas Sander. 

 

Täna kell 19.30 algab TV3s menuka parioodasaate “Su nägu kõlab tuttavalt” teine hooaeg. Saatejuht Mart Sander kinnitas, et kõik kaheksa osalejat on tänavu lihtsalt suurepärased. “Sel hooajal on valdav enamus osalejatest väga lahti ja valmis erinevateks väljakutseteks, nad on mängulustilised ja vaimukad,” tunnistas Sander. 

Ühtlasi kinnitas saatejuht, et ka show ise tuleb särav ja uhke: “Absoluutselt kindlasti on, mida oodata. Üllatusi jagub nii nalja- kui ka muusiksõpradele.”

 

Avasaate parodeeritavad on järgmised:

Gerli Padar – BLÄCK ROKIT

Ott Lepland – ANNE VESKI

Andero Ermel – HARDI VOLMER

Nele-Liis Vaiksoo – BIRGIT ÕIGEMEEL

Kaire Vilgats – SABRINA

Jüri Vlassov – ROD STEWART

Koit Toome – JOEL STEINFELDT

Maia Vahtramäe – RUSLANA

Etteasteid hindab neljaliikmeline žürii, kuhu kuuluvad juba tuttavad Olav Osolin, Andrus Vaarik ja Elina Pähklimägi ning neljanda kohtunikuna on igas saates üllatajaks keegi eelmise hooaja osalejatest.

Jätkuvalt ei lange “Su nägu kõlab tuttavalt” saadetest keegi välja, küll aga selgitatakse iga saate lõpus välja võitja, kes saab annetada 1000 eurot enda poolt valitud heategevusorganisatsioonile. Teise hooaja võitja selgub detsembrikuises finaalis Saku Suurhallis ning siis on võitja poolt annetuseks mõeldud heategevussumma juba 10 000 eurot.