Summer: “Saan eksnaisega normaalselt läbi”

Tänases Kroonikas ilmus artikkel Summeri keeruliste suhete
kohta tema eksnaisega. Buduaar otsustas pöörduda asjaosaliste enda
poole, et saaks selgeks, kuidas asjad tegelikult on. Uurisime Summerilt
järgi, kas Kroonikas avaldatud lool, et tema suhted eksnaise Ilonaga on halvad, on ka tõepõhi all.

Tänases Kroonikas ilmus artikkel Summeri keeruliste suhete kohta tema eksnaisega. Buduaar otsustas pöörduda asjaosaliste enda poole, et saaks selgeks, kuidas asjad tegelikult on. Uurisime Summerilt järgi, kas Kroonikas avaldatud lool, et tema suhted eksnaise Ilonaga on halvad, on ka tõepõhi all.

Mis puudutab Summeri suhteid naistega, siis tema tutvusringkond on väga lai, ent see ei anna põhjust kohe teda mõne inimesega paari panna, kui neid koos nähakse. "Carola on väga kena inimene, aga oleme kokku puutunud ühistel üritustel, kus tema teeb vaid oma tööd," räägib Summer Buduaarile selle kohta, et teda tema hea sõbra Carola Madisega paari pannakse. Carola kommenteerib: "Mina pole Ilona sõnumit Summerile näinud, mille Ilona talle orkuti avalikku scrapbook´i kirjutas ja ma ei tea, mida ta sellega mõtles." Kuigi Kroonika uudisnupust võis jääda mulje, et sõnum tuli Summerile telefonile ja justkui oleks ta seda sõnumit ajakirjanikule näidanud, pole see tegelikult nii.

"Ma ei saa oma eluga edasi minna ning uut suhet luua, kui eelmise suhte puhul on asju, mis on korralikult sirgeks rääkimata ja kokku leppimata jäänud. Kõige vähem soovin ma mitteläbisaamise halba mõju oma lapsele," on Summer kurb. Ta lisab lõpetuseks: "Ma suhtlen väga paljude inimestega aga ma pole hetkel kindlas suhtes. Mis puudutab sõnumeid Ilonalt, siis neid ma temalt ei saa, kuna mind ei saa uute sõbrannade seltsis näha. Seda põhjusel, et ma ei käi kellegagi.

/Merili Sultsing/