Superstaari saate Karl-Erik Taukar tänaval show’d tegema ei hakka

Paljude naiste lemmik Karl-Erik Taukar, kes jäi saates "Eesti otsib superstaari" neljandale kohale, rääkis Buduaarile nii positiivsetest kui ka negatiivsetest kogemustest meediaga. Küsisime veel, kas Karlile meeldib tähelepanu keskmes olla ja miks on tuntus kasulik. 

 

Paljude naiste lemmik Karl-Erik Taukar, kes jäi saates “Eesti otsib superstaari” neljandale kohale, rääkis Buduaarile nii positiivsetest kui ka negatiivsetest kogemustest meediaga. Küsisime veel, kas Karlile meeldib tähelepanu keskmes olla ja miks on tuntus kasulik. 

Meedia tähelepanu keskmes olemisel on nii häid kui halbu külgi. “Positiivne on muidugi see, et saan edaspidi enda tegemisi lihtsalt ka laiemale avalikkusele tutvustada. Mind mingil määral juba teatakse ja kui tulevikus näiteks muusikat avaldan, pööratakse sellele loodetavasti varasemast rohkem tähelepanu. Samas on Eesti meedias nii mõnigi väljaanne, kes hea meelega avaldaks minust kompromiteerivat materjali. Paaris artiklis olen juba täheldanud minu väljaütlemiste moonutamist ja kontekstist välja rebimist. Selles osas peab edaspidi lihtsalt teadlik ja ettevaatlik olema,” on Karl-Erik juba praegu mitme kogemuse võrra rikkam.

Tähelepanu keskmes olemise vastu pole Karlil iseenesest midagi: “Kui tahan tähelepanu keskmes olla, lähen lavale. Muudel hetkedel eelistan rahulikult oma asju toimetada, tänaval show´d ei tee.”.

Karin Karu