Tanel Padar: Ennustamine on üks tänamatu tegevus

12 kommentaari
Tanel Padar: Ennustamine on üks tänamatu tegevus

  Eesti üks tuntumaid ning armastatumaid lauljaid Tanel Padar juhib koos oma endise elukaaslase Eda-Ines Ettiga 14. veebruaril Nokia Kontserdimajas toimuvat galat Eesti Muusikaauhinnad 2013. Buduaar küsis Taneli käest, kes tema arvates võita võiks ja millist laulu Eestil vaja oleks, et Eurovisioonil esiviisikusse pääseda.
 

Eesti üks tuntumaid ning armastatumaid lauljaid Tanel Padar juhib koos oma endise elukaaslase Eda-Ines Ettiga 14. veebruaril Nokia Kontserdimajas toimuvat galat Eesti Muusikaauhinnad 2013. Buduaar küsis Taneli käest, kes tema arvates võita võiks ja millist laulu Eestil vaja oleks, et Eurovisioonil esiviisikusse pääseda.

Küsimuse peale, milline laul võita võiks, vastas Tanel järgnevalt: “Kuna ma ei ole kahjuks enamus lugudega kursis, siis on ka raske ennustada. Üldse on see ennustamine tänamatu tegevus. Lihtsam on tulemus ära oodata ja siis nina püsti ajada – ma ütlesin kohe, et see lugu läheb Eestit esindama,” ütleb Tanel naerdes, et ennustamisega ta siinkohal tegeleda ei julgeks ning lisab veel: “Omalt poolt soovin kõigile edukat esinemist.”. 

Kellele hoiad Sina Eesti Muusikaauhindade jagamisel pöialt?

Karin Karu

Sarnased artiklid