Tantsusaate lavatagune oli täis kirevaid emotsioone. GALERII

Tantsusaate lavatagune oli täis kirevaid emotsioone. GALERII

Buduaar käis möödunud pühapäeval uudistamas, milline näeb välja “Tantsud tähtedega” lavatagune. Loomulikult oli otsesaate eel atmosfäär emotsionaalne ja kirev ja saatuse hooleks ei jäetud siin midagi ning äpardustel ei tohtinuks olla kohta. Seetõttu algasid usinad ettevalmistused ja proovid juba hommikust peale.

Buduaar käis möödunud pühapäeval uudistamas, milline näeb välja “Tantsud tähtedega” lavatagune. Loomulikult oli otsesaate eel  atmosfäär emotsionaalne ja kirev, kus saatuse hooleks ei jäetud midagi ning äpardustel ei tohtinuks olla kohta. Seetõttu algasid usinad ettevalmistused ja proovid juba hommikust peale.

Terve päev toimusid heliproovid, katsetati läbi kaamera liikumine, toimus soengute ja meikide tegemine, plaasterdati ville ning kui ette tuli ka mõni kostüümi kärisemine, võeti kiiresti appi niit ja nõel. Stuudio oli täis nii õnnepisaraid, nuttu, naeru. Peaproov tehti läbi kahel korral ja mitte niisama, vaid väga korrektselt otsast lõpuni koos zürii hindamisega ja mängiti läbi isegi liba-väljalangenu.

Tantsusaate lõppedes olid kõik osalejad rõõmsad, et kogu see pikk päev lõpuks õnnelikult läbi sai. Jagati autogramme, kallistati, muljetati oma sõprade ja lähedastega.

Kaua seda puhkust osalejatele pole, sest edasipääsenud ruttavad järgnevatel päevadel taas usinalt trenne tegema.

Vaata ka galeriid allpool!

 

Sandra Davõdov