Terje Aru tütar püüdis ema pruudikimbu

Möödunud reedel maagilisel kuupäeval 08.08.08 abieluranda jõudnud äridaami Terje Aru tütar Karita Roosimaa (24) püüdis Kalvi mõisas peetud pulmapeol kinni ema pruudikimbu. „See oli päris üllatav, et mina selle kinni püüdsin, kuna ma ei olnud kimbu viskamise hetkel püüdmiseks väga soodsas koha. Aga juhtus ikkagi nii,“ räägib õnnelik Karita Buduaarile, kellel juba kaks aastat on olnud kindel kaaslne.

Möödunud reedel maagilisel kuupäeval 08.08.08 abieluranda jõudnud äridaami Terje Aru tütar Karita Roosimaa (24) püüdis Kalvi mõisas peetud pulmapeol kinni ema pruudikimbu.

„See oli päris üllatav, et mina selle kinni püüdsin, kuna ma ei olnud kimbu viskamise hetkel püüdmiseks väga soodsas kohas. Aga juhtus ikkagi nii,“ räägib õnnelik Karita Buduaarile, kellel juba kaks aastat on olnud kindel kaaslane.

Kas tütre pulmad tulevad sama uhked nagu emalgi? „Ei sellist kindlasti mitte. Midagi hoopis teistsugust tahaks teha. Tahame tõelist Eesti pulma“.

Karita koos elukaaslasega on esimese sammu pulmade suunas juba astunud. Nimelt läheb paar septembris koos leerikooli, et laulatus saaks toimuda kiriklikult.

Vaata kimbu viskamist galeriist!

/Merlyn Uusküla/