Tippmodellisaatest langes välja Arni! Kas koju saadeti õige tüdruk?

Tippmodellisaatest langes välja Arni! Kas koju saadeti õige tüdruk?

Eilses Tippmodellisaates tuli osalejatel heita pilk tulevikku ja oma vanadusega silmitsi seista. Millised näevad noored naised välja siis kui nende turjal on 70 eluaastat? Väljahääletusel ütlesid Kairil närvid üles ja ta lahkus veel enne kui kohtunikud oma otsuse välja öelda jõudsid. Saatest lahkus aga Arni.

Eilses Tippmodellisaates tuli osalejatel heita pilk tulevikku ja oma vanadusega silmitsi seista. Millised näevad noored naised välja siis kui nende turjal on 70 eluaastat? Väljahääletusel ütlesid Kairil närvid üles ja ta lahkus veel enne kui kohtunikud oma otsuse välja öelda jõudsid. Saatest lahkus aga Arni.

Modellidel tuli ülepeakaela sukelduda nende jaoks täiesti tundmatusse maailma. Esimesel fotosessioonil pidid nad kehastama iseennast hallipäise vanaprouana, kes joob nooruse eliksiiri. Grimmiruumis oli tunda ärevust, sest muutuv välimus mõjus mõnelegi shokeerivalt. Ootamatult kaela sadanud eluaastate koorem raskelt õlgu rõhumas, pidid tüdrukud Indrek Arula fotoaparaadi ees veenvalt etendama elus juba kõike näinud inimese väsimust ja masendust.

Teisel pildistamisel pidid tüdrukud poseerima spordikalendri jaoks. Enne tippfotograaf Kalle Veesaare objektiivi ette astumist tuli modellihakatistel mainitud aladega tutvust teha ning neid juhendasid tuntud Eesti sportlased ja tipptreenerid: korvpallur Gert Kullamäe, jalgpallur Martin Reim, vehkleja Irina Embrich, vabavõitleja Ott Tõnissaar, tennisist Rene Busch, ameerika jalgpallur Villu Jahimaa ja purilaudur Johannes Ahun. Igal neiul tuli anda endast parim kahes erinevas spordialas.

Kõige parema foto tegi Olga. Järgnesid Monika, Kristine ja Sandra. Viimasteks jäid Arni ja Kairi. Kohtunike ees seistes ütlesid Kairi närvid üles ja ta lahkus veel enne, kui otsust kuulis. Kairi jätkab võistlemist ja koju pidi minema Arni.

Loe ka Modellisaatest lahkunud Maria Raja arvamuslugu teemal, kes tema arvates saate kinni paneb ja kes esikolmikusse pääsevad. Tuleb tunnistada, et siiamaani on Maria ennustus paika pidanud, sest koju ei saadetud ühtegi kolmest neiust, kellele Maria kohta esikolmikus ennustas!