TÖÖTLEMATA FOTOD: naised paljastasid oma tselluliidi kogu maailmale

3 kommentaari
TÖÖTLEMATA FOTOD: naised paljastasid oma tselluliidi kogu maailmale

Instagram on täis imekaunite naiste fotosid, kelle figuur on tõepoolest kadestamisväärne, ent kui palju tõde nendelt fotodelt tegelikult vastu vaatab? Suure tõenäosusega on enamus nendest täiuslikest fotodest töödeldud – eemaldatud on tselluliit ning kõikvõimalikud muud iluvead, mida paljud naised häbenevad.

Instagram on täis imekaunite naiste fotosid, kelle figuur on tõepoolest kadestamisväärne, ent kui palju tõde nendelt fotodelt tegelikult vastu vaatab? Suure tõenäosusega on enamik nendest täiuslikest fotodest töödeldud – eemaldatud on tselluliit ning kõikvõimalikud muud iluvead, mida paljud naised häbenevad.

Õnneks leidub ka naisi, kes sugugi ei soovi näha välja nagu ebainimlikud nukud, vaid hindavad hoopis oma keha sellisena, nagu ta on – koos tselluliidi, venitusarmide ning voldikestega. 

Instagramis on liikvele läinud uus väljakutse, kus naised postitavad endast pilte, mis paljastavad nende tselluliidi. Väljakutse on märgitud hashtag‘iga celluliteSaturday ning sellega on kaasa läinud tuhanded naised üle kogu maailma. Nad kirjutavad oma postituste all ausalt sellest, mida nad tunnevad ning kuidas neid häirib tänapäeva ühiskonna surve näha välja täiuslik. Need naised tunnevad ennast ilusana loomulikult ja ei karda seda ka näidata.

Igal naisel on tselluliit – ka peenikestel naistel, ka modellidel ning isegi sportlastel. 

Vaata pilte naistest, kes tunnevad uhkust oma loomuliku kehakuju üle siin