Tori Spellingu abielukriis on väljamõeldis?!

Tori Spellingu ja Dean McDermotti abielukriis võib olla väljamõeldis, mille abil üritatakse päästa oma tõsielusarja-karjääri.

Tori Spellingu ja Dean McDermotti abielukriis võib olla väljamõeldis, mille abil üritatakse päästa oma tõsielusarja-karjääri.

RadarOnline pani ritta kümme punkti, miks Spellingu ja McDermotti abielukriis kahtlaselt petuskeemi järgi lõhnab.

1. Kui Tori oma uue tõsielusarja “True Tori” avaosas südantlõhestavat monoloogi pidas ja oma tunnetest rääkis, leidsid paljud, et see kõlab nagu päheõpitud käsikirja mahalugemine. 

2. Tori ütles, et üks põhjuseid, miks ta Deani oma ellu tagasi soovib on see, et ta ei taha olla üksikema. Ometi on ta viimasel kuul pidevalt ümbritsetud lapsehoidjatest ega saa kuidagi kurta, et peaks nelja lapsega üksi hakkama saama. 

3. Kuigi Tori nutab sarjas taga oma muinasjutuabielu (täpselt nii ta seda ise nimetab!), ütleb ta mõni hetk hiljem, et neil pole kunagi õnnelikku abielu olnudki – Tori avastanud juba 2006. aastal mehe sõltuvusprobleemi ja mees olevat teda kõik need aastad kogu aeg lollitanud ja valelubadusi jaganud. Tõeline muinasjutt!

4. Kõik ei klapi ajaliselt. Uues sarjas ütleb Tori, et petmine tuli avalikuks vahetult enne jõule ja juba järgmisel päeval läks Dean võõrutusravile. Huvitaval kombel oli mees aga sel ajal Twitteris väga aktiivne ning postitas pidevalt pilte perekesksetest jõuludest nende kodus. Vana-aastaõhtul pani ta üles aga suisa perefoto. Ometi oleks ta pidanud samal ajal ravil viibima.

5. Sarja andmetel hakkas paar pärast skandaali uuesti suhtlema 1. aprillil: sarjas on kaader, kus Tori sõidab väidetavalt just sel kuupäeval esimest korda oma mehega kohtuma. Samas pildistati naist võõrutusravikeskusest lahkumas juba 11. veebruaril. Milleks need valed?

6. Näib, et Toril on ajakirjaga US Weekly, kes ta abielukriisi esimesena kajastas, üldse mingi omaette kokkulepe. Pärast kahe lapse sündi ajakirjaveergudel oma bikiinivormi esitledes paluti tal usutavuse mõttes valetada, et ta on hea vormi saavutamiseks kõvasti trenni teinud ja seda Tori ka tegi. Võib-olla oli ajakirjal nüüd aeg tasuda ja nad aitasid skandaali üles puhuda?

7. Kus on naine, kellega Dean oma naist väidetavalt pettis? Emily Goodhand on keegi, kelle kohta ükski otsing midagi ei paljasta, keda pole üheski sotsiaalvõrgustikus, kellest pole ühtki avalikku pilti. Rääkimata sellest, et väidetavalt 28aastane naine üldse kusagil sõna oleks võtnud. Kas ta on üldse olemas?

8. Kui Tori ja Dean skandaali tõesti lavastasid, poleks see neil esimene kord sel moel raha teha – kui nende esimene tõsielusari eetrist maha võeti, kirjutas Tori kärmelt raamatu kaadritagusest elust ja päästis pere rahalisest august. Arvatavasti on paaril nüüd sama plaan.

9. Rahalised raskused on paari saatnud pidevalt. Tori on varem tunnistanud, et ei oska säästa, sest kasvas üles grandioosses majapidamises ja laristavas õhkkonnas ning kipub kulutama üle oma võimaluste. Miks siis mitte üks väljamõeldud skandaal korraldada?

10. Pärast skandaali on paari – kes alati näeb välja viimasepeal sätitud ja hea – pildistanud vaid üks fotograaf, Michael Simon. Enamik neist näevad välja nagu paparatsofotod. Arvatavasti on neil abielukriisi tõsiseltvõetavamaks muutmisel abiks ka palgatud piltnik, kes peaks tegema “õigeid” ja sarjaga sobivaid fotosid.

 

Buduaar.ee