TUNDETU PLAYBOY MODELL saab kohutava karistuse

TUNDETU PLAYBOY MODELL saab kohutava karistuse

Playboy modell Dani Mathers postitas selle aasta juulikuus oma sotsiaalmeedia kontole selfie, millelt torkab silma 70aastase naise alasti keha. Loomulikult ei olnud tol naisel aimugi, et keegi teda salaja pildistab ning nüüd ootab Playboy modelli antud tegevuse eest tõsine süüdistus, mis võib vanglakaristusega päädida.

Playboy modell Dani Mathers postitas selle aasta juulikuus oma sotsiaalmeediakontole selfie, millelt torkab silma 70aastase naise alasti keha. Loomulikult ei olnud tol naisel aimugi, et keegi teda salaja pildistab ning nüüd ootab Playboy modelli antud tegevuse eest tõsine süüdistus, mis võib vanglakaristusega päädida.

29aastane Dani arvas, et see on lõbus, kui ta postitab internetti foto alasti vanemast naisterahvast, ent peagi sattus ta korraliku vihalaviini alla ning foto jõudis ka politseisse. Modelli süüdistatakse privaatsuse rikkumises ning süüdimõistmise korral ootab teda kuni pooleaastane vanglakaristus ning 100 euro suurune trahv. 

Dani ise ei saa siiamaani aru, mida ta valesti on teinud ning leiab, et oma sotsiaalmeediasse võib postitada kõike, mida ta heaks arvab. 

Foto, mille eest Dani süüdistuse sai, on siin