Tuntud muusiku Karl Madise poeg Carl-Philip Madis unistab suurelt

Armastatud laulja Karl Madise poeg Carl-Philip Madis, kes paraku ei pääsenud saate "Eesti otsib superstaari" finalistide hulka, teab, et muusika on ainus valdkond, millega ta oma tulevikku siduda tahaks. Kes on Carl-Philipi suurimaks iidoliks ja millise kogemuse võrra on noor laulja tänu peagi mööduvale aastale rikkam Buduaar uuris järgi. 

 

Armastatud laulja Karl Madise poeg Carl-Philip Madis, kes paraku ei pääsenud saate “Eesti otsib superstaari” finalistide hulka, teab, et muusika on ainus valdkond, millega ta oma tulevikku siduda tahaks. Kes on Carl-Philipi suurimaks iidoliks ja millise kogemuse võrra on noor laulja tänu peagi mööduvale aastale rikkam – Buduaar uuris järgi. 

Suurimateks eeskujudeks peab Carl muusikamaailmas mehi, keda teavad ilmselt kõik. “Suurimateks eeskujudeks pean kindlasti Aerosmithi ja Queeni. Kuid eeskujusid on veel mitmeid ja hoopis teistest muusikažanritest. “Mis aga tuleviku saavutustesse puutub, siis Carl on enda jaoks paika pannud kindla eesmärgi  ülemaailmne tuntus. “Nagu arvatavasti enamik muusikaga tegelevaid inimesi, tahaks ka mina jõuda nii-öelda oma muusikaga maailma. Päris pikalt olen unistanud esineda Rock am Ringil. Seega ka see on üks unistustest või eesmärkidest.” 

Kui aga küsisime, millega tegeleks Carl-Philip, kui ta laulmisega tegeleda ei saaks, siis oli vastus ühene: “Muusikaga tegelen ma ikka, muudest ametitest pole ma isegi unistanud.”.

Karin Karu