Üksikvanem Rein paneb täiega kõrvalt!

19 kommentaari
Üksikvanem Rein paneb täiega kõrvalt!

Kanal2 hittsaatest “Üksikvanem otsib kaaslast” tuntuks saanud pereisa Rein Palumaa ja tema uus kallim Galina on otsustanud lahku kolida? Uue aasta rõõmsameelselt vastu võtnud tuvikeste ümber keerlevad tõsised armusuhted.

Kanal 2 hittsaatest “Üksikvanem otsib kaaslast” tuntuks saanud pereisa Rein Palumaa ja tema uus kallim Galina on otsustanud lahku kolida? Uue aasta rõõmsameelselt vastu võtnud tuvikeste ümber keerlevad tõsised armusuhted.

“Mõistan, et tööga on tal probleeme, kuid see pidev vale ja hämamine, kummalised telefonikõned ja süüdistused, nagu oleksin mina kõiges süüdi, teevad nõutuks,” räägib Galina Õhtulehele.

Naise sõnul teeb teda eriti sõnatuks see, et Rein isegi kooselus suhteväliseid tutvusi püüab luua. “Hingele tegi haiget see, kui pärast mesinädalat soojal maal, kus elati emotsionaalset mehe-naise-elu, Rein uuesti tutvusportaalis aktiivselt uusi partnereid otsima hakkas,” räägib naine.

“Algul ma ei saanud aru, mis toimub, siis tegi asi nalja ja lõpuks läks süda pahaks – Rein oli määranud kohtingu korraga viie naisega,” lisas Galina.

Temperamentne Galina küsis Reinult otse, milleks selline nõme mäng, kuid mees ajas silmad süütult punni ja tegi lamba nägu: mida saab tema teha, kui naised talle tormi jooksevad!

“Kes kuradi tibla see vahele surgib, see on minu isiklik elu, ise tean, mida teen,” ägestub Rein, kui temalt aru pärida vihje üle, nagu oleks tal Railiga endiselt kuum diil, ja ühe teise daami sõnul on Rein kõik saates osalenud naisekandidaadid mehena üle katsunud.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja