Ülevaade: mida põnevat on lugeda Buduaar Shoppingu suvenumbris?

Tähistamaks kõige oodatuima hooaja saabumist, jõudis poelettidele ning tellijate postkasti suvine Buduaar Shopping, mille kaante vahele mahtus üle kolmesaja lehekülje moodi, ilu ja persoone, mis on sama kirjud ja kaunid nagu suvi ise. 

Buduaari seekordseks kaanestaariks on mitmetahuline naine Marilyn Jurman, kes on meile tuttav nii teleekraanilt kui ka teatri- ja kontserdilavalt. Kohtusime Marilyniga ning saime tema põneva karakteri kohta väga palju huvitavat teada. Näiteks arvab Marilyn, et ta on printsess, aga mitte tavaline, vaid hoopiski tagurpidi printsess.

Meil on ka suur au piiluda seekord Eesti esistilisti Ženja Fokini garderoobi ning uurida tema rõivaeelistuste ja stiili kohta. Vastukaaluks ekstravertsele Ženjale vaatame stiilse naise rubriigis armsa ja stiilse Mai Pallingu riidekappi, kelle kostüümid nii presidendi vastuvõtul kui ka lavalaudadel ei ole kedagi külmaks jätnud. 

Trendi- ja moemaailmast nabisime kinni veel ühe andeka mehe Antonio, kes Baltmani peadisaineri ametis kaubamärgile uue hingamise andnud ning klassikalise ülikonna mõnusalt igapäevamoodi tooninud. Buduaar uuris tegusa mehe karjääri kohta ning seda, mida üks Eesti mees peaks moest üldse teadma.

Kõigi päikesenautlejate rõõmuks ja ohutuse tagamiseks kordame üle, kuidas päevitada nii, et sõbrast päikesest ei saaks vanlane. Põhjalikus päikesegiidis jagavad tarkusi nii juuksur, meteoroloog kui ka nahaarst.

Suvöödele (ja miks mitte ka suvepäevadele) mõeldes räägime artiklis “Vabaõhuvallatused”, kuidas suveks seks magamistoast välja tuua ja kallimaga suvetaeva all õrnusi nautida. Suviste vallatuste varjus käsitleme ka tõsisemaid teemasi vaadates otsa koduvägivallale ning aitame ära tunda vägivallatsejat.

Õnnelikuma elu õpetusi, naiseks olemise väe ja õige mehe leidmise tarkusi jagab tunnustatud naiselikkuse treener ja sensuaalne lauljatar Peruquois.

Toome sinuni ka elunautija pihtimuse, mis tutvustab tänapäeva moodsat haigust lastetust. “Kui ma oleksin ema, siis ma oleksin väga vilets ema, sest mulle meeldib reisida ja elu nautida”, tunnistab 42aastane loo peategelane avameelselt. 

Menuki “Seks vein ja kutsikad” autor Villu Parvet arutleb aga suvepidude valguses selle üle, miks me siis tegelikult joome: kas kokteilid on tõesti nii maitsvad või tahame seeläbi kellekski teiseks muutuda? Terviserubriigis vaatame, milliseid toiduõlisid peaks sinu köögikapp sisaldama ning millise õliga saab maitsvat rooga veelgi maitsvamaks muuta ning küsisime naistelt ja naistearstilt kuidas PMS vapralt vastu pidada.

Buduaari meeldivaks kohustuseks on tuua sinuni hooaja kuumimad ilu- ja moetrendid – nii maailma moelavadelt, eesti kaubandusvõrgustikust kui ka Londoni tänavatelt. Üllatame sind 38. lehekeüljelise moešoppinguga, kust võid kerge vaevaga ja aega säästes leida suveks ranna-, peo- või linnakleidi ning hulgaliselt silmailu!

 

 

Meeleolukat suve koos Buduaariga!

Sinu Buduaar