Ülevaade Rihanna nõudmistest Tallinnas

Maailmastaarid paistavad alati silma oma veidrate nõudmistega. Sel pühapäeval Saku Suurhallis esinev R&B superstaar Rihanna ei erine samuti selle poolest. Buduaar annab lugejatele osalise ülevaate Rihanna soovidest Saku Suurhallis.      

Maailmastaarid paistavad alati silma oma veidrate nõudmistega. Sel pühapäeval Saku Suurhallis esinev R&B superstaar Rihanna ei erine samuti selle poolest. Buduaar annab lugejatele osalise ülevaate Rihanna soovidest Saku Suurhallis.


Lavatagune ruum:
Lavatagusesse tuppa palus 20-aastane R&B staar paigutada diivani, tugitooli, pehme tooli, kaks diivanilauda, viis põrandalampi, suure peegli, kolm kahemeetrist puust lauda, mis on kaetud linasest laudlinaga ja ratastel riidenagi. Eraldi punktina on staari nõudmistes kirjas sinika- ja vaniljelõhnalised aroomiküünlad. Rihanna riietusruumis peab olema veel teekann ja valmis pandud kaks väikest puust lõikelauda, samuti kaks väikest noakest puuviljade puhastamiseks.


Joogid:
Riietusruumi külmkastis peab valmis olema Fantat, kokakoolat ja Sprite’i, veel 12 väikest pudelit puhast vett. Samapalju pudeleid tuleb paigutada lauale, teekannu kõrvale. Nõutud vett saab aga ainult Vaikses ookeanis Fidži saartel asuvast arteesiakaevust. Peale eksootilise vee palus Rihanna maasika-, apelsini- ja naturaalset õunamahla ning 2%-list piima.

Söögid:
Oma figuuri pärast ei näi lauljanna muretsevat, sest soovide nimekirjast leiab maisi-, kartuli- ja banaanikrõpsud ning popkorni – lisandiks purgike teravat salsakastet. Toekamatest suupistetest soovib Rihanna 24 sooja «Buffalo Wingsi» kanatiiba teravas kastmes, praetud kana ja aurutatud valget riisi vürtsidega. Soovide nimekirja mahuvad veel suured pakid «Golden Grahamsi» ja «Frosted Flakesi» helbeid ning India pähklid. 
Veel tahab ta rohelisi ja punaseid seemneteta viinamarju ning väikest korvi maasikaid. Tee juurde tellis Rihanna kolm tervet sidrunit ja kaks meepurki. Ning eraldi punktina on nimekirjas kaks pakki Tridenti rohelist piparmündi- ja roosat mullinätsu.


/Toimetas Merlyn Uusküla/