Uusaasta õnneoraakel: vali mõttes üks number 1-17 ja loe, mida Buduaari õnneoraakel sulle uueks aastaks kinkis!

Uusaasta õnneoraakel: vali mõttes üks number 1-17 ja loe, mida Buduaari õnneoraakel sulle uueks aastaks kinkis!

Inimesed armastavad ikka uue aasta alguses müstilistest märkidest sõnumeid otsida, olgu selleks siis tina valamine või mõni muud laadi ennustus. Õnneoraakel on juhusemäng ja saatuse käsi, mis tihti meie elu suunab ning nüüd annab see sulle vihje või suuna ka alanud 2012. aastaks. Loodetavasti valisid mõttes juba ühe numbri välja – vaid nii saavad juhus ja saatus sulle õiget märki näidata.

Inimesed armatavad ikka uue aasta alguses müstilistest märkidest sõnumeid otsida, olgu selleks siis tina valamine või mõni muud laadi ennustus. Õnneoraakel on juhusemäng ja saatuse käsi, mis tihti meie elu suunab ning nüüd annab see sulle vihje või suuna ka alanud 2012. aastaks. Loodetavasti valisid mõttes juba ühe numbri välja – vaid nii saavad juhus ja saatus sulle õiget märki näidata.

Vaata, mida sinu südame poolt valitud õnneoraakli number sulle sellel maagilisel uue aasta alguse lävepakul näitab:

1. Juba paari kuu möödudes avaneb kauaoodatud uks…..

2. See aasta toob sulle uue pereliikme – beebi, uus mees, kutsikas või papagoi…. seda näitab aeg

3. Number kolm toob sulle raha! 

4. Sa ei suuda valida mitme erineva võimaluse vahel? Tubli tüdruk, polegi vaja, sest peagi tehakse sinu eest õige valik ära ja su elu muutub palju kergemaks!

5. Number viis toob sel aastal tunnustust karjääriredelil või koolis

6. Kohtad inimest, kes muudab su elu totaalselt teistsuguseks. Ta pole elu armastus vaid lihtsalt sõnumitooja. Uus ülemus, lühike armuseiklus või juhuslik vestluskaaslane annab elule uue suuna… pane tähele ja ära maha maga oma võimalust! 

7. Sel aastal ilmutab sulle end korduvalt kaitseingel! Ta suunab sind varem tehtud valede otsuste juurest õigele teele.

8. Inimese suurim vara on kogemused. Sel aastal saad sa kogemusi ja tarkusi, mis panevad sind kogu ülejäänud elus end kindlalt ja julgelt tundma. See on sinu suur elumuutuste aasta, aga ära karda neid, sa oled võitja.

9. Uued naabrid, uus kodu, äkki isegi uus kodumaa?

10. Ole töökas ja iga sinu selle aasta uut ettevõtmist saadab edu.

11. Oled rahutu? Sa otsisid pikalt midagi…. Tee silmad lahti ja siruta käsi välja, sest see on lõpuks kohale jõudmas.

12. See number avab ukse uuele tasemele vaimsuses. Sa mõistad, et sul on õnneks vaja hoopis teisi asju, mitte neid, mida sa siiani jahtinud oled või mida sõbrannad hindavad.

13. Sind nakatab kuulsusepisik, tuhanded inimesed saavad teada, millist tarkust või andeid sa endas peidad!

14. Siin on tunda materiaalse edu lõhna, aga see pole mitte sinu töö ja vaeva vili, vaid pigem hea õnn – lotopilet, rikas armuke või pärandus, seda näitab aeg.

15. Sa oled lill, sel aastal õitsed sa nii kaunilt, et kõik sõbrannad su kõrval tuhmuvad ning mehed murduvad.

16.Number kuusteist toob uue armastuse!

17. Oled tähele pannud, et viimasel ajal on su vaist ja südame hääl aktiveerunud? Sinu oraaklivõime ja maagilised oskused muutuvad kandvamaks või märkad neid esimest korda. Sa oled eriline ja nüüd märkavad seda ka teised. 

Õnnelikku uut aastat!