Väikelapse isa Henry Kõrvits aka Genka jagab kodututele raha

Väikelapse isa Henry Kõrvits aka Genka jagab kodututele raha

Tuntud räppar Genka ehk kodanikunimega Henry Kõrvits, kes paar aastat tagasi sai oma pikaaegse elukaaslase Maris Uusnaga pisitütre vanemateks, on eluaeg Tallinnas elanud ning seetõttu ka palju kerjuste ning narkomaanidega kokku puutuma pidanud. Buduaar uuris Genka käest, kas üldse ja millistel tingimustel ta kodututele raha annab ja kas ta tunneb ära petise, kes kerjab vaid põhjusel, et tööle ei viitsi minna. 

Tuntud räppar Genka ehk Henry Kõrvits, kes paar aastat tagasi sai oma pikaaegse elukaaslase Maris Uusnaga pisitütre vanemateks, on eluaeg Tallinnas elanud ning seetõttu ka palju kerjuste ning narkomaanidega kokku puutuma pidanud. Buduaar uuris Genka käest, kas üldse ja millistel tingimustel ta kodututele raha annab ja kas ta tunneb ära petise, kes kerjab vaid põhjusel, et tööle ei viitsi minna. 

Peenraha olemasolul annab Genka kodututele raha päris lahkelt. “Paaril viimasel korral olen isegi kaheeuroseid andnud, eks see on see harjumus Eesti krooni ajast, siis oli täiesti normaalne ju paar krooni ära anda,” möönab Genka, et tegelikult on kaks eurot ikkagi päris korralik raha kodutule andmiseks. 

Sageli on Genka andnud raha ka neile, kes oma kurva jutuga tema poole pöörduvad: “Päris palju on ikka neid, kes tulevad jutuga, et jäin a la Keila või Saue bussist maha ja äkki saate natuke raha anda. Eks ma siis annan, ega ma kade mees pole,” muigab räppar ning lisab veel: “Ma olen eluaeg Tallinnas elanud ja tunnen ikka vufeldaja või narkomaani ära, neile ma raha ei anna. Samas ega neid vanainimesi ka ei tea, pärast sõidavad kõik seitsmese bemmiga koju,” naerab Genka.

Karin Karu