Villu Parvet vastab raamatu”Seks,vein ja kutsikad” teemadel Sinu küsimustele!

37 kommentaari
Villu Parvet vastab raamatu”Seks,vein ja kutsikad” teemadel Sinu küsimustele!

  Villu Parvet, kes on naistele mõeldud käsiraamatu „Seks, vein ja kutsikad“ autoriks, on mees, kes paljastas meeste tõelise mõttelaadi. Mida mehed tegelikult mõtlevad? Millised naised neile ei meeldi? Aga millised meeldivad? Kuidas leida see õige? Kuidas mõista, millal mees valetab? Miks mehed käituvad nii, nagu nad käituvad? Villu Parvet on kohal ka Buduaari turul, mis leiab aset juba sel reedel, 21. septembril Tallinnas ja 22. septembril Tartus. Kui ka Sinul on Villule raamatu “Seks, vein ja kutsikad” põhjal küsimus esitada, siis jäta see, palun, loo alla kommentaaridesse. Villu vastab küsimustele reedel Tallinnas Nokia Kontserdimajas toimuval Buduaari turul alates 17:00. Sissepääs üritusele on tasuta.  

Villu Parvet, kes on naistele mõeldud käsiraamatu „Seks, vein ja kutsikad“ autoriks, on mees, kes paljastas meeste tõelise mõttelaadi. Mida mehed tegelikult mõtlevad? Millised naised neile ei meeldi? Aga millised meeldivad? Kuidas leida see õige? Kuidas mõista, millal mees valetab? Miks mehed käituvad nii, nagu nad käituvad?

Villu Parvet on kohal ka Buduaari turul, mis leiab aset juba sel reedel, 21. septembril Tallinnas ja 22. septembril Tartus. Kui ka Sinul on Villule raamatu “Seks, vein ja kutsikad” põhjal küsimus esitada, siis jäta see, palun, loo alla kommentaaridesse. Villu vastab küsimustele reedel Tallinnas Nokia Kontserdimajas toimuval Buduaari turul alates 17:00. Sissepääs üritusele on tasuta.

Meeste käsiraamat „Seks, vein ja kutsikad“ on aus ja hea seksist, suhetest ja muidugi meestest kõnelev raamat. Siit leiad kiirelt vastused neile ja veel kümnetele küsimustele:

  • Kuidas häid mehi ära tunda?
  • Mida ette võtta teise naise mehega?
  • Mis teha, kui mees ei püsi kodus?
  • Kuidas teada saada, kas ta petab sind?
  • Mida teha mehe tüütute sõpradega?
  • Kuidas tulla toime südamevaluga?
  • Kas sõprus sinu mehe ja teise naise vahel on võimalik?
  • Millal on mees valmis püsisuhteks?
  • Miks mehed tegelikult petavad?

Enamik naisi, kes on selle läbi lugenud, ütlevad, et teevad tänu sellele mitut asja teistmoodi ja oskavad meeste käitumisest palju rohkem välja lugeda. Samuti avaldavad nad sageli kahetsust selle üle, et nad seda raamatut varem ei lugenud. See on tõsine asi, mis on toodud sinuni mõnusas maasika-vahukoore-huumorikastmes.

“Seks, vein ja kutsikad”- raamat targale naisele kogenud mehelt. KOLMAS TRÜKK!

Kallis Buduaari lugeja – see on sinu võimalus esitada Villule oma küsimus ja saada ka vastus. Villu vastab küsimustele 21. septembril toimuval Buduaari turul Tallinnas Nokia Kontserdimajas alates kell 17:00. Kohapeal on võimalik endale soetada ka Villu raamat ja seda koos autogrammiga.

Karin Karu