Võitja loositud! Buduaari naised lähevad kaltsukatuurile

Buduaari naised lähevad kaltsukatuurile. Kaltsukatest võib leida glamuurseid kalliste brändide rõivaid või stiilseid vintage-riideid või asju, mis on ainulaadsed ja mida teistel pole. Tihti on just väikeste kohtade second-hand´id, kuhu niisama lihtsalt ei satu, just need kõige ägedamad. Ning selleks, et teada, kus asuvad Eesti kõige kihvtimad kaltsukad, ootame lugejate abi.

Tagasi artikli juurde

46 kommentaari

 • Merle

  Merle

  Rakveres tegutseb selline pood nagu ÄH-Ägedad Hilbud. Tegemist komisjonipoega. Mõnus, hubane. Sain omale sealt väga ilusa sviitri ja lühikesed pidupüksid :)Kui neil tuleb uut kaupa siis panevad pildid ka FB-sse.
 • Maia

  Maia

  Kui satute Kuressaarde, siis seal tegutseb MTÜ Meelespea heategevusturg. Seal on ka väga palju põnevaid asju. Asub ta Kuressaare Bussijaama kõrval, teisel korrusel
 • Ketu

  Ketu

  Läti Valkas Valga linna kõrval on üks ülisuur ja hea kaltsukas, kus on alati midagi saada. Boonuseks saad maksta eurodega ka nüüd. :)
 • Signe

  Signe

  Ma tean, et Hiiumaal Kärdlas on väga ägedad kaltsukad. Mina sain sealt näiteks oma lemmikmantli, mis nägi välja peaaegu uus ja maksis 20 eurot.
 • Härlig

  Härlig

  Tallinna parim kaltsukas on tõenäoliselt Paavli kaltsukas. Leidsin sealt juhuslikult kaua igatsetud hiinlannade cheongsam stiilis kleidi ja seda vaid paari euroga.
 • hiki

  hiki

  Aseris väga hea kaltsukas ja hinnad super odavad ja leida võib no kõike ja palju firmakaid super heas korras ja hea hinnaga. Soovitan:))

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!