ABIELUSAATE HELEN PALJASTAS, millega kuulsatel inimestel alati arvestada tuleb

Saates “Abielus esimesest silmapilgust” osalenud Helen paljastab oma blogis, millega avaliku elu tegelased Eestis kindlasti arvestama peaksid. Naine tunnistab, et ta pole kunagi kuulsaks saada tahtnud - ta tegi lihtsalt seda, mida ta teha tahtis. 

Saates “Abielus esimesest silmapilgust” osalenud Helen paljastab oma blogis, millega avaliku elu tegelased Eestis kindlasti arvestama peaksid. Naine tunnistab, et ta pole kunagi kuulsaks saada tahtnud – ta tegi lihtsalt seda, mida ta teha tahtis. 

Helen kirjutab, et ükski inimene ei suuda niimoodi elada, et mõtleb igal sammul, et mis siis saab, kui temast jälle mingi uudis tehakse. Naine imestab tõsiselt selle üle, miks pole kirjutatud sellest, et ta on väikestes filmiprojektides osalenud, või sellest, et tema bakalaureusetöö räägib ülegonoomseid andmestikke enterpreteerivatest lahendustest? 

Helen tunnistab, et loeb ka lugude alla postitatud kommentaare ja üks asi, mis talle nende hulgast eriliselt silma paistab, on see, et inimesed väidavad, et kui oled juba kord avaliku elu tegelaseks hakanud, siis tuleb ka negatiivse tagasisidega arvestada. Ta arvab, et maailmas on lihtsalt nii, et eksisteerib grupp inimesi, keda huvitab võõraste inimeste elu, ja teine grupp, kes teevad seda, mida nad tahavad ja elavad oma elu täpselt nii, nagu nad seda soovivad. 

Loo moraaliks on Heleni meelest see, et kui Eestis kuulsaks saada ei taha, siis peab halli massi sulanduma! 

Täispikka blogipostitust saad lugeda SIIT. 

Buduaar.ee