“KALLID KALORID” osaleja Teele on Malluka laste isa Kardo endine pruut

pilt: TV3

Buduaar

Youtuber ja OnlyFansi sisulooja Teele (34), kes osaleb ka TV3 uues emotsionaalses ja riukalikus tõsielusarjas „Kallid kalorid“, on varasemalt olnud suhtes blogija Malluka nüüdseks eksabikaasa Kardo Treimanniga.

Kui Mallukas oma abikaasast lahku minna otsustas, võttis antud teemal sõna ka Teele, kelle pärisnimeks on Helery Tõkke.

Nimelt oli Teele veendunud, et tegelikult Mallukas ja Kardo ei lahutagi abielu, vaid nad lihtsalt tahavad avalikkuse tähelepanu saada ning mõtlesid, et jutt lahutusest tooks neile kõmu.

Teele sõnul oli just Mallukas see, kes tema elu aastaid tagasi ära rikkus – nimelt olevat Mallukas tema kohta inetut infot levitanud, sest ta oli Kardo viimane pruut enne kui Mallukaga abiellus.

Tulles aga tagasi kaalusaate juurde, siis 169 sentimeetri pikkune Teele sõnab, et ta läks sinna seetõttu, et soovib 13 kg alla võtta. Praegu kaalub ta 65,6 kg. “Kui ma 52 kg kaalusin, siis tundsin end kõige paremini. Mul ei ole palju lihast ja raam on ka väikene, seega on 52 kilogrammi täiesti normaalne kaal, alla selle on juba vähe. Seksikaid pilte teen tundide viisi poseerides ja õigeid nurki valides. Videotega veel raskemini. Tagumikku ei ole. Käed on väga suured, kõhuke on ees ja reied on pekised ja tselluliidised. Nalja meeldib kogu aeg teha ja oma kassidega aega veeta. Kaal on suht terve elu muret teinud, noorena olin buliimik ja kunagi kaalusin ka 93 kilo, eks see võitlus ja mure on,” tunnistab naine avameelselt.

Sarjas „Kallid kalorid“ osalevad kaheksa tavalist Eesti inimest, kes otsustavad oma elu alatiseks muuta ja kaalus alla võtta. Võrtsjärve lähistel kaunis turismitalus ootab neid toitumisnõustaja Erik Orgu juhtimisel suvine treeninglaager, kus uut elu õppida.

Mis hakkab juhtuma? Kes murdub? Kes kirgastub? Kas sellest kõigest ka kasu on? Milliseks kujuneb auhinnasumma? Küsimustele saab vastused sarjas “Kallid kalorid”, mis annab võimaluse kaasa elada osalejate rõõmudele ja läbielamistele ning nii mõndagi kõrva taha panna.

„Kallid kalorid“ alustab TV3s kolmapäeval, 20.jaanuaril kell 21.30.