KUUM GALERII: Teater viis külastajad Eva Vainoga voodisse!

KUUM GALERII: Teater viis külastajad Eva Vainoga voodisse!

Möödunud reedel, 30.09 ootas klubis Teater kõiki midagi tõeliselt teatraalset! In Bed With Eva Vaino on täiesti omanäoline pidu, mis saab toimuda ainult linna kõige vaatemängulisemate show’dega klubis! Teater tõi vaatajateni kõrvetavalt kuuma show, kus LIVE-muusika põimus kokku kuuma tantsushow’ga!

Möödunud reedel, 30.09 ootas klubis Teater kõiki midagi tõeliselt teatraalset! In Bed With Eva Vaino on täiesti omanäoline pidu, mis saab toimuda ainult linna kõige vaatemängulisemate show‘dega klubis! Teater tõi vaatajateni kõrvetavalt kuuma show, kus LIVE-muusika põimus kokku kuuma tantsu-show‘ga!

In Bed With Eva Vaino on uus, skandaalne ja intrigeeriv üritustesari, mis fantaasiale palju ruumi ei jäta ning tõi klubi külastajateni show, mis ei unune!

See oli öö, kus õhtu kuningannana valitses pidu Eesti säravaim, andekaim ja vaieldamatult sensuaalseim artist EVA VAINO! Peol toimus palju põnevat ning saladuslikku, millest nii mõnigi seik jääb igaveseks Klubi Teater seinte vahele! Sensuaalse show‘ga hullutasid varahommikuni pidulisi klubi Teater diivad, kes olid lisaks ette valmistanud spetsiaalse show kõigil klubi lavadel, et pakkuda õrritavat meelelahutust!

Teatrisse soovitame kõigil sammud seada ka juba täna, 7.10, sest Xante ja Teater Secrets toovad imepärase pesu-show kõigini ka täna, muutes öö pigem ohtlikult karmiks ja naudinguterohkeks! Tänase peo kohta loe täpsemalt siit: https://www.facebook.com/events/681350692023086/

Tutvu vallatu peogaleriiga siin: