LAURA ASHLEY sünnipäevasoodustus kuni -50% annab põhjuse kodusisustust uuendada

LAURA ASHLEY sünnipäevasoodustus kuni -50% annab põhjuse kodusisustust uuendada

Laura Ashley kodusisustus ei jäta külmaks ühtegi naist. Selle brändi tooted on tihti pruutpaaride kingisoovide nimekirjas esimesel kohal ning aegumatu Inglise stiil ja luksuslik väljanägemine pakuvad rohkelt silmailu ja praktilisi naudinguid nii pererahvale kui külalistele. 

Laura Ashley kodusisustus ei jäta külmaks ühtegi naist. Selle brändi tooted on tihti pruutpaaride kingisoovide nimekirjas esimesel kohal ning aegumatu Inglise stiil ja luksuslik väljanägemine pakuvad rohkelt silmailu ja praktilisi naudinguid nii pererahvale kui külalistele. Nüüd on superhea võimalus soetada selle maineka brändi kodusisustust ja -aksessuaare, sest Laura Ashley Eesti esinduskauplus tähistab oma sünnipäevakuud kuni -50% allahindlusega.

Kuigi Laura Ashley edulugu Inglismaal sai alguse 1953. aastal, siis Tallinnas avas Laura Ashley esinduskauplus uksed alles kaks aastat tagasi. Esinduskauplus on tõeline kodukujundaja inspiratsiooniallikas, mis pakub terviklikku lahendust alates mööblist kuni aksessuaarideni. Valikust leiab põnevaid mustreid nii tapeetide kui kangana, stiilseid valgusteid, elegantseid voodikatteid ja voodipesu, romantilisi serviise, koduparfümeeriat ja mitmeid aksessuaare. Lisaks esinduspoele on mugav ja kiire võimalus toodetega tutvust teha ja neid osta ka ametlikust e-poest.

Buduaar leidis viis olulist põhjust, miks peaksid oma koju Laura Ashley asju soetama.

1. Aegumatu stiil
Nii nagu rõivamoodi on vallutanud kiirmood, nii on sarnased trendid võimust võtnud ka kodukujundamises. Selle põhjuseks on loomulikult odava kauba tootjad, kes soovivad, et sa võimalikult tihti uusi asju ostaksid ning seetõttu ei pööra nad eriti tähelepanu ka sellele, et toodete kvaliteet oleks vastupidav ning mustrid ja detailid oleks aegumatult stiilsed. Inglise stiilis kodukaubad, mida leiab Laura Ashley valikust, on aegumatud ja aitavad kaasa sellele, et sinu kodusisustus paari aastaga moest välja ei läheks.

Laura Ashley valikusse kuuluvad:
valgustid
vaibad
padjad ja pleedid
kangad
tapeedid
värvid
voodipesu ja -katted
peeglid
lastetoad
kingitused ja aksessuaarid
kardinaaksessuaarid, nagid, nupud, ukselingid
mööbel 

2. Stiil, mida on kerge sobitada
Laura Ashley stiil sobib väga erinevat tüüpi interjööri sisustama ja meeleolu looma. Olgu tegu mõne mööblieseme, valgusti või vaibaga, padja või peegliga – oma puhtas Inglise stiilis leiab kodukujundaja põnevaid detaile nii antiikse sisekujunduse juurde kui modrenseset funk-maja elavdama. Kodule uue hingamise andmiseks võib mõnikord piisata tapeedivahetamisest, teinekord isegi uuest vaibast või voodikattest. Kui aga plaanid suuremaid muutusi ja soovid mööbilt välja vahetada, siis tutvu kindlasti ka Laura Ashley mööblivalikuga, mida saab kataloogi järgi sobivas värvitoonis ja kangavalikus tellida. Vaata inspiratsiooniks ka allpool lisatud pildigaleriid. 

3. Hinnad ei rabagi jalust
Kui mõnekümne aasta eest esimesed Laura Ashley koduaksessuaarid eestimaalaste kodudesse jõudsid, peeti seda brändi hirmkalliks. Eks kõrge kvaliteet ja toodete luksuslik väljanägemine annab selleks ka igati põhjust. Ometigi ei ole tegu sugugi sellise hinnaklassiga, mida Eesti keskklass endale soetada ei jõuaks. Keskmiselt maksab tapeedirull 45 eurot ja valgustite hinnad alagavad 75 eurost.

4. Disainer annab nõu
Kodusisustust ostes vajame alati kellegi erapooletu nõuannet ja seisukohta. Laura Ashley esinduskaupluses on sul võimalik kasutada ka sisekujundaja teenust, kes kuulab ära sinu mõtted ja ideed ning pakub vastavalt omapoolseid lahendusi. Sisekujundaja on salongis igal tööpäeval kella 12-18.

5. Praegu on õige aeg. Kõik kuni -50%
Kindlasti oled tähele pannud, et kvaliteetkaubale ei tehta kuigi tihti suuri soodustusi. Ka Laura Ashley puhul on 50% allahindlus midagi sellist, mida ei juhtu iga päev, kuid just sel viisil tähistab esinduskauplus Eestis oma esimest sünnipäeva. Sünnipäevakuu allahindlus kogu kaubale kuni -50% kehtib 9.10-24.10. See on hea võimalus soetada kvaliteetset kodusisustust ja -aksessuaare üle ootuste soodsalt. 

Kuidas leida?
Laura Ashley püsikliendid, kes teavad selle brändi kvaliteeti, eelistavad ostelda e-poes. Kui aga soovid selle kaubamärgi toodetega lähemalt tutvust teha, kangaid katsuda ja tooted koha peal välja valida, siis tasub külastada Tallinna esinduskauplust aadressil Kentmanni 4. Kauplus on avatud E-R 11-19, L 11-18.

Ammuta inspiratsiooni ka lisatud pildigaleriist.

Laura Ashley esinduspoe sünnipäevakuul loosime välja 100eurose kinkekaardi. Osale mängus ja võida auhind endale SIIN.

Kas teadsid, et Eestis saab soetada ka Laura Ashley stiilseid ja kvaliteetseid rõivaid? Vaata kollektsiooni pilte SIIN.