Mis juhtub inimesega peale surma: arvamust avaldab ravitseja Hannes Vanaküla

Mis juhtub inimesega peale surma: arvamust avaldab ravitseja Hannes Vanaküla

Mis juhtub inimese hingega kui inimene ära sureb? Jah, seda inimest enam meie seas ei ole, aga mis tema hingest saab ja kas ta sünnib uuesti kellegi teise kehas? Selgeltnägija ja ravitseja Hannes Vanaküla on kindel, et hing kehastub uuesti, kuid seda vaid siis, kui ta oma eelmisest kehast vabaks saab!

Mis juhtub inimese hingega, kui inimene ära sureb? Jah, seda inimest enam meie seas ei ole, aga mis tema hingest saab ja kas ta sünnib uuesti kellegi teise kehas? Selgeltnägija ja ravitseja Hannes Vanaküla on kindel, et hing kehastub uuesti, kuid seda vaid siis, kui ta oma eelmisest kehast vabaks saab!

Hannes usub, et surma hetkel tõmbub inimene nulli tagasi, et ta saaks elu jooksul saadud kogemused läbi seedida ning uut teekonda alustada. “Kui kogemused on läbi seeditud, siis on inimese hingel võimalus uuesti kehastuda. Et hing saaks vabaks, on oluline, et ta vabaneks oma kehast lõplikult ja matmise käigus ei pruugi seda juhtuda. Sellepärast pooldan mina pigem põletusmatust ehk tuhastamist. Põletamise käigus vabaneb inimene oma vanast kehast täielikult ja see võimaldab tal kiiremini taaskehastuda ehk uuesti sündida. Matmise käigus võib hing keha sisse lõksu jääda ja hing ei pääse vabadusse, mis teeb uuesti kehastumise võimatuks,” tõdeb ta.

Hannes ütleb veel: “Kui hing jääb keha sisse lõksu, ei saa ta uuesti kehastuda kuni keha on kõdunenud ning paar taassünnitsüklit võivad vahele jääda. Kui aga inimene ei taha enam taaskehastuda, võib ta lasta oma keha ära balsameerida.”