MISS RAPLAMAA 2016: kandidaat nr 8 – Nele Randpere

MISS RAPLAMAA 2016: kandidaat nr 8 – Nele Randpere

Raplamaa suurüritus Miss Raplamaa kulmineerub aprillikuus, kuid missikarussell pöörleb juba jaanuari algusest. 2016. aasta Miss Raplamaa eelvoorus on kümme osalejat vanuses 16-20. 

Raplamaa suurüritus Miss Raplamaa kulmineerub aprillikuus, kuid missikarussell pöörleb juba jaanuari algusest. 2016. aasta Miss Raplamaa eelvoorus on kümme osalejat vanuses 16-20. 

Kui eelmisel nädalal hakkas tiheda graafiku tõttu väsimus ja motivatsioonipuudus ligi hiilima, siis sel nädalal saime end veidikene vabamalt tunda. Kui vabalt, see on aga juba omaette küsimus, kuna lisaks koostegemistele ja -käimistele pusib iga kandidaat ka oma talendivooru etteaste kallal. Seegi nõuab palju aega ja energiat. Peame aga vaprad olema ja vastu pidama, enam pole sugugi palju jäänud! Naudime aega, mis veel jäänud on! 

22. veebruar

Uus nädal algas väga ootusärevalt. Nimelt ootas meid ees külaskäik raadio HIT FMi. Minu jaoks oli see üks oodatumaid käike, kuna raadiomaailm on mulle juba varasemaltki huvi pakkunud. Huvi ja uudishimu selles osas oli tunda ka teiste tüdrukute poolt. Loomulikult ei pidanud me pettuma. Raadiomaailm on tõepoolest väga põnev! Lähemalt tutvustas meile HIT FMi ruume ja töökäiku Priit Allas, kellele tutvustasime me ka ennast lähemalt. Saime näha, kuidas kohapeal raadiosaadet läbi viiakse ning kogu süsteem reaalselt toimib. See oli hea soojendus tulevasteks nädalateks, mil avaneb võimalus igal missikandidaadil ka ise ühes raadiosaates osaleda. On, mida oodata! Igaljuhul saab olema uudne ja vahva kogemus!

27. veebruar

Sellel kaunil päikeselisel laupäeval seadsime me juba varakult sammud Sadolini Spordihoone poole, kus toimus juba teist aastat järjest Kadi Saksa eestvedamisel Eesti Koolispordi Liidu Võimlemisfestival. Olles ise iluvõimleja taustaga, oli äärmiselt kodune ja soe festivalil viibida. Tants ümbritseb sind iga nurga peal, ainult vaata ja imetle. Õnneks oli meil võimalus ka ise esinejate reas kaasa teha. Esmalt jagasime rahvale hääletussedeleid ning seejärel saime taas kord harjutada publiku ees esinemist – enesetutvustuse ja tantsukava näol. Olime tüdrukutega ühisel meelel, et iga esinemisega läheb olemine laval aina kindlamaks ja hääl mikrofoniga rääkides selgemaks. Säärased esinemised annavad tohutult julgust juurde, et õige pea juba finaalis üles astuda. Jäime rahule ning läksime rõõmsalt laiali, et järgmiseks päevaks end välja puhata. 

28. veebruar

Nagu pea iga pühapäev, ootas meid ka seekord ees pikk treeningpäev. Alustasime kõnnitunniga. Nüüdseks oleme oma tundidega jõudnud sinnani, et on aeg hakata välja valima lugusid, mis meid finaalis saadaksid ning panna paika kindlad joonised, mille järgi laval ilma põrkumisteta liikuda. Kõnnitreener Kadi Saksaga tunneme me kõik ennast juba üpris vabalt, tänu millele on ka koostöö äärmiselt sujuv ja tulemuslik. Kõik tüdrukud mõtlevad alati kaasa ning haaravad uut liikumist kiirelt. Üheskoos jutustades ja arutades jõudsime tõdemusele, et tunneme end kingadel juba tunduvalt kindlamalt. Kõnnitundidest on olnud suur abi, kõnnakud on kõigil tüdrukutel suuresti paranenud. 

Peale pikka kingadel kõndimist saime oma jalgadega taas tunnetada maad ning hakata hoogsalt tantsima. Algul oli raske eelmisel tunnil õpitud uut osa meenutada, kuid pisut harjutades tulid sammud juba kenasti meelde ning saime asuda tantsukava viimistlemise juurde. Oleme kõik väga elevil tantsu osas ning rahul väljavalitud stiiliga. Hea tulemusel nimel aga peame kõik veel kõvasti vaeva nägema ning harjutama, harjutama, harjutama. Seda me ka teeme! Tantsutrenni lõpus jäime veel saali pisut jutustama. Sellised koosolemised on alati hästi vahvad ja suureks abiks. Saame oma muredest rääkida ning üheskoos lahendusi leida. Oleme tänaseks päevaks tõepoolest juba üks suur ja ühtne tiim. Alati teineteisele toeks, turgutamaks ja julgustamaks, kui on ligi tulnud väsimus ja ebakindlus. 

Emotsioonid käivad küll üles-alla, kuid nädala lõpuks võib taas enda üle uhkust tunda, et seda teen ning siin olen. Madalhetked on õpetlikud ning viivad meid edasi. Tegelikult on ju kogu protsess äärmiselt põnev ja nauditav! Tuleb võtta, mis võtta annab! See on vaid ühekordne võimalus, mida ei tohiks raisata liigse muretsemise ja põdemise peale. Oleme hetkes ja naudime! 

Buduaar.ee kajastab Miss Raplamaa kandidaatide tegemisi kuni kevadeni ning annab Miss Buduaar misslindi ja -tiitli üle lõppüritusel aprillikuus.