PRESIDENT KERSTI KALJULAID annetab oma palgatõusu koroonakriisist väljatulekuks

Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid annab teada, et ta kavatseb oma käesoleva aasta palgatõusu annetada koroonakriisi lahendamiseks Eestis.

Tagasi artikli juurde

4 kommentaari

 • Melissa

  Melissa

  Minu arust ei ole siin küll midagi piinlikku, kui inimene soovib avaldada toetust meie inimestele, kes sel raskel ajal peavad töötama!
  Pigem on piinlik Eesti Sünnipäeval tõrvikutega linna peal marssimine.
  Ja mis tähtsust sellel, kui palju, kui vähe? Inimene vähemalt hoolib, mitte ei vingu. Ausalt öeldes häbi, et meil sellised inimesed, kes õhutavad vaid negatiivsust.
 • khm

  khm

  järjekordne presidandikabineti kampaania, millel pole sisu. Paar kuud annetab ja siis kui teema pildist kaob, lõpetab ka annetamise ära. President võiks teha praegu palju rohkemat kui paarsada eurot annetada ja lambiga aknal vehkida, see viimane oli ikka päris piinlik aktsioon.
 • Melissa

  Melissa

  Miks närida presidendi kallal? Ja miks eeldada, et ta ise seda välja karjub, riigiga seonduv on Eesti meedias alati pideva luubi all ja avalik. Jube vaadata praegust Eesti rahva käitumist, et vaid solvata saaks teisi! Presidenti tuleks austada!
 • Mari

  Mari

  Lihtsalt piinlik! Kas sellest peab kõigile kõva häälega teada andma, et sa annetad?!

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!