UUS ÜRITUSTESARI hakkab tutvustama tattookunsti ja selle ala staare

Inkognito

buduaar

Juba 21. novembril stardib Kinomajas uus põnev butiikürituste sari "Inkognito", mis toob tattookunsti huvilistele veelgi lähemale. Ürituse eestvedajateks on andekas tattookunstnik Lotta Ojaver ja tattoofännidest muusikud Danel Pandre ja Aleksander Ots.

Igal üritusel tõstetakse esile neli Eesti silmapaistvamat tätoveerijat ning pakutakse külluslikku valikut artistide loomingust, nii vaatamiseks kui müügiks, et avada rahvale ka tätoveerijate teine pool – joonistused, maalid, illustratsioonid, muusika, autod, käsitöö jne. Kohapeal tehakse ka tätoveeringuid. “Ürituse eesmärk on tutvustada publikule Eesti tattoomaastiku väga laiahaardelisi võimalusi ja taset ning samal ajal anda ka kunstnikele skenet ühendav regulaarne väljund,” ütleb Inkognito peakorraldaja Lotta Ojaver ja lisab, et igal üritusel on esindatud nii mehed kui naised, tuntud ning vähem tuntud tegijad üle Eesti.

Avaürituse neli kunstnikku on Mico Goldobin, Tauno Ostra (kunstnikunimega Red Nose Dolphin), Yurga Vait (kodanikunimega Yurgita Vaitoškaute) ja Kairi Matt. Meeleolu hoiavad üleval DJ-duo “Hot’n’Handsome”, õhtuseks esinejaks on rokkansambel Dead Furies. Õhtut juhib Aleksander Ots.

Uuri lähemalt ja liitu FB üritusega.