4 MÄRKI: sellest ilmast lahkunud lähedane hoiab sul silma peal

4 MÄRKI: sellest ilmast lahkunud lähedane hoiab sul silma peal

Iga inimese jaoks on üks kõige valusamatest hetkedest elus just see, kui keegi lähedastest maisest elust lahkub. Tavaliselt on temast lahti laskmine üsna keeruline ja pikk protsess. Mõnikord tundub meile lausa, et kadunud inimese hing on ikka veel meiega – hoiab meie elul silma peal ja kaitseb kõige halva eest. Aga millised on märgid, mille põhjal võib järeldada, et kadunukese hing on endiselt sinuga? 

Iga inimese jaoks on üks kõige valusamatest hetkedest elus just see, kui keegi lähedastest maisest elust lahkub. Tavaliselt on temast lahtilaskmine üsna keeruline ja pikk protsess. Mõnikord tundub meile lausa, et kadunud inimese hing on ikka veel meiega – hoiab meie elul silma peal ja kaitseb kõige halva eest. Aga millised on märgid, mille põhjal võib järeldada, et kadunukese hing on endiselt sinuga? 

1. Lõhn. Armastatud inimese surmaga on raske leppida. Aga isegi kui nende füüsiline keha kadunud on, võid mõnikord nende olemasolust ka lõhna järgi aru saada. Kui lõhn on tuttav, kuulunud inimesele, kes on siit ilmast juba lahkunud, siis võib olla tegu sõnumiga teispoolsusest. 

2. Unenäod. Mõnikord meeldib neile end meie unenägudes ilmutada. See on omamoodi teraapia – mõtle läbi, millises olukorras te unenäos olite ja mida ta võiks soovida läbi selle sulle edastada. 

3. Kadunud asjad. On mõni sinu isiklik ese salapäraselt ära kadunud? Inimesed usuvad, et selle taga võib olla siit ilmast juba lahkunud lähedane, kes soovib oma kohalolust märku anda. 

4. Imelikud mõtted. Võid hakata mõtlema imelikke mõtteid – selliseid, mis pole kuidagi sinu enda mõtete moodi. Sel juhul üritab lahkunu sulle midagi läbi sinu enda mõtete teada anda. 

likes.com