7 RÄPAST VÄIKEST SALADUST, millega iga naine patustab

Meil kõigil on väikesed saladused, mis pole iseenesest sugugi halb asi, kuid enamasti kiputakse arvama, et mitte kellelgi teisel neid ei ole. Suhteekspertide sõnul on aga igal naisel vähemalt seitse väikest saladust, mis nende endi silmis on imelikud, ent tegelikult teevad neid asju kõik naised - nad lihtsalt ei tunnista seda.

Meil kõigil on väikesed saladused, mis pole iseenesest sugugi halb asi, kuid enamasti kiputakse arvama, et mitte kellelgi teisel neid ei ole. Suhteekspertide sõnul on aga igal naisel vähemalt seitse väikest saladust, mis nende endi silmis on imelikud, ent tegelikult teevad neid asju kõik naised – nad lihtsalt ei tunnista seda.

Allpool on kõik need seitse pisikest saladust välja toodud – vaata, kas need lähevad ka sinu puhul täppi:

1. Rinnahoidja

Kannad vahel rinnahoidjat, mille puhul sa täpselt isegi ei mäleta, millal sa seda viimati pesid. Teisalt mitte keegi teine seda ei tea ja loomulikult nuusutad sa rinnahoidjat, enne kui selle hommikul kasutusele võtad ja higihaisu tundes võtad kapist uue.

2. Jalgade raseerimine

Kui õues läheb külmaks ning sa kannad talvel teksapükse, siis lõpetad mugavuse eesmärgil ka jalgade raseerimise. Seda saab alati teha, kui on vaja, aga talvel keegi sinu jalgu ju sellise pilguga ei vaata ja oma mees armastab sind sellisena, nagu sa oled.

3.  Pissimine

Kui aega napib ja vaja on kiirelt duši alt läbi hüpata, siis vahel leiad, et on mugavam samal ajal ka pissihädaga ühele poole saada. 

4. Nina nokkimine

Asi, mida vanemad on sulle lapsest saadik õpetanud – nina ei tohi nokkida. Sellest hoolimata teed sa seda vahel lausa mõnuga.

5. Trenn

Sa lähed trenni mitu päeva järjest samade riietega, sest need ei läinud higiseks ja kokkuvõttes võidad sedasi ruumi pesumasinas. Leiad, et kui higi ei teki, siis pole vaja ka pidevalt neid pesta.

5. Küünelakk

Küünelakk tuleks eemaldada eemaldiga, kuid sulle meeldib vahel seda ise maha kraapida, kuigi sa tead, et see pole küüneplaadile sugugi kasulik.

6. Magusa söömine

Magusa söömisega tuleks piiri pidada ja sa tead seda, kuid vahel tekib lausa kannatamatu isu ning sa sööd korraga kolme naise eest. Tunned ennast hiljem halvasti, aga lohuta ennast faktiga, et sa pole kaugeltki ainus naine, kes seda teeb. 

7. Meik

Igal õhtul tuleb meik maha võtta, aga vahel sa lihtsalt ei jaksa seda teha ning lähed magama, mõtlemata hommikusele vaatepildile peeglist. 

Allikas: cosmopolitan