Mida ütleb inimese kohta tema juuksevärv? Uuri järgi!

Mida ütleb inimese kohta tema juuksevärv? Uuri järgi!

Kas juuksevärvi abil on võimalik inimese kohta midagi teada saada – räägitakse ju, et blondiinidel on lõbusam elu, et brünettidest saavad tublid perenaised ja et mustade juustega inimestel on maagilisi võimeid. Tegelikult peaks meie juuksevärv geenidest sõltuma, ent samas on päris huvitav teada, mida juuksevärv meie kohta räägib – äkki miskit läheb isegi täppi? Välismeediaportaal allwomenstalk tegi väikese kokkuvõtte sellest, mida meie juuksevärv erinevate allikate sõnul tähendab.

Kas juuksevärvi abil on võimalik inimese kohta midagi teada saada – räägitakse ju, et blondiinidel on lõbusam elu, et brünettidest saavad tublid perenaised ja et mustade juustega inimestel on maagilisi võimeid. Tegelikult peaks meie juuksevärv geenidest sõltuma, ent samas on päris huvitav teada, mida juuksevärv meie kohta räägib – äkki miskit läheb isegi täppi?

Välismeediaportaal Allwomenstalk tegi väikese kokkuvõtte sellest, mida meie juuksevärv erinevate allikate sõnul tähendab.

Kui sul on punased juuksed …

Arvatakse, et punast värvi juustega inimestel on kange iseloom, nad on temperamentsed, emotsionaalsed, kergesti ärrituvad ja kirglikud. Punapäid peetakse ka seksapiilseteks, loomingulisteks ja otsekohesteks. Kusjuures mõned allikad väidavad, et naissoost punapäid ei taheta võtta tööle kollektiivi, kus on palju mehi, sest kardetakse, et nad võrgutavad mõne neist ära ning selle tulemusena võib nii mõnigi abielu puruneda. Rääkimata keerulistest suhetest kontoris. Kui aga punaste juustega naine tööle saab, murrab ta end karjääriredelil kiiresti tippu.

Kui sa oled blondide kiharatega …

Me kõik oleme kuulnud ütlust “blondes have more fun” ehk siis et blondidel on lõbusam elu. Teadlaste sõnul vastab see väide tõele – blondide juustega naised oskavad elust rohkem rõõmu tunda, nad ei muretse nii palju ja võtavad elu pingevabalt. Arvatakse, et see kehtib ka värvitud blondide puhul – kui näiteks tumedapäine naine värvib end blondiks, muutub ka tema ellusuhtumine rõõmsamaks ja ta tunneb end seksikamalt. Ütlus, et blondid on rumalad, on iganenud ning ei kehti enam – blondide juustega naisi peetakse täpselt sama arukateks kui brünette. 

Kui sul on pruunid juuksed …

Pruuni värvi juustega inimesi peetakse intellektuaalseteks, tõsisteks ja usaldusväärseteks. Just sel põhjusel on brünettidel ka parem võimalus head töökohta saada – neil on blondide ja punapeade ees selge eelis. Seega, kui sa tahad endale uut ja väljakutsuvat töökohta, siis äkki tasub enne kandideerimist juuksevärvi muuta – kui sa just loomulik brünett pole! Teadlaste sõnul ei mängi aga juuksevärv mingit rolli selle juures, kas tegu on targa või rumala inimesega.

Kui sul on musta värvi kiharad …

Huvitaval kombel peetakse musta värvi juustega naisi väga headeks finantsjuhtideks! Lisaks sellele arvatakse, et mustajuukselised naised analüüsivad elu ja kõike meid ümbritsevat palju rohkem, nad võtavad elu sügavuti ja vaatavad rohkem üldpilti. Neile meeldib maagia ja ebaloomulikud võimed.

Allikas: allwomenstalk.com