MILLINE KUULUS NÕID sa oma tähemärgi järgi oled?

MILLINE KUULUS NÕID sa oma tähemärgi järgi oled?

Nõidadest on loodud lõputult raamatuid ja filme ning tähistamiseks isegi nõiapäev, sest olgem ausad – nad on sama kuulsad kui jõuluvana. Kuigi nõidu ei koheldud läbi ajaloo hästi, sest usuti, et nad on kurjast vaimust vaevatud, olid nad siiski inimesed ja meile kõigile meeldib nendega samastuda. Kellega kuulsatest nõidadest sarnaned aga sina oma tähemärgi järgi kõige enam?

Nõidadest on loodud lõputult raamatuid ja filme ning tähistamiseks isegi nõiapäev, sest olgem ausad – nad on sama kuulsad kui jõuluvana. Kuigi nõidu ei koheldud läbi ajaloo hästi, sest usuti, et nad on kurjast vaimust vaevatud, olid nad siiski inimesed ja meile kõigile meeldib nendega samastuda. Kellega kuulsatest nõidadest sarnaned sina oma tähemärgi järgi kõige enam?

JÄÄR: Kikimora
Kui enamik tseremooniatel põletatud nõidadest lepivadki oma saatusega, et peavad igavesti põrgus põlema, ei anna sina nii lihtsalt alla. Sa oled üks tige hing, kes loob kaost siis, kui ise tahab.

SÕNN: Tituba
Sa oled keegi, kes tahab läbi elu minna omaenda vajadusi rahuldades, kuid samas teistega samuti õiglane olles. Kipud valikute ees olles ohverdama asju, mis on sulle väga olulised.

KAKSIKUD: Marie Laveau
Vaatamata rasketele katsumustele elus hoidsid sa pea püsti ja rühkisid edasi. Kõik vihkajad saatsid sa põrgusse. Paljud isegi sõna otseses mõttes. Miks mitte?

VÄHK: Merga Bien
Kui on üldse keegi, kes oma tujukusega isekalt pahandust tekitab, siis oled see sina. Ära võta isiklikult – asi on sinu tähemärgis, mitte sinus. Merga Bien oli esimene nõid, keda üldse tuleriidal põletati, kuid see on ka väga sinulik, sest sa tunned alati, et sind rünnatakse esimesena.

LÕVI: Agnes Sampson
Sa jääd endale kindlaks isegi siis, kui saatus sinu vastu on, kuid ka sinul on oma piirid. Jah, ilmselt tunnistad ka sina lõpuks pika piinamise peale, et oled saatana jünger, sest sa oled alati valmis vooluga kaasa minema, kui see sulle kasumlik on.

NEITSI: Endori nõid
Kui sind mõne nõiaga võrrelda, oled sa kindlasti üks intelligentsemaid. Sa oled praktiline, kuid mõistatuslik. See ei ole aga halb, sest see, kes tahab sind tundma õppida, peabki enne õiguse välja teenima.

KAALUD: Maret Jonsdotter
Näib, justkui maailm oleks alati sinu vastu. Sa võid püüda põgeneda ja rahu saada, kuid nad lihtsalt ei lase lahti. Inimestele meeldib teistest taga rääkida ning sa oled tihti väga lihtne sihtmärk.

SKORPION: Malin Matsdotter
Samamoodi nagu Malin oma tütardele needuse peale pani, kui nad teda nõidumises avalikult süüdistasid, maksad ka sina neile kätte, kes sinuga ebaausalt käituvad.

AMBUR: Lääne kuri nõid
Sa võid küll tahta teiste nõidadega ühte patta pandud saada, kuid olgem ausad – sinu haukumine on hulga hullem kui sinu hammustus. Tegelikul tuleb isegi tunnistada, et isegi haukumine on sul üsna halb… Ära ürita nii paaniliselt sisse sulanduda, sest sul ei tule see välja!

KALJUKITS: Agnes Waterhouse
See on eriti sobiv, sest just nagu Agnesele meeldib sulle seada suuri eesmärke. Ometi avastad poolel teel, et asjade ärategemine ei ole nii lihtne kui planeerimine ja eesmärkidest kõigile rääkimine.

VEEVALAJA: Bridget Bishop
Kuigi sulle meeldib omaette enda asjade kallal nokitseda, tuled sa endale oluliste teemade puhul nurgast välja ja ütled oma arvamuse – isegi kui sinu arvamus tegelikult midagi ei muuda.

KALAD: Ema Shipton
Vaatamata sinu huvile iseseisvast elust on maailm siiski pidevalt sinu kannul ja sind ründamas. Kui palju sa ka ei üritaks, on sõrmed alati sinu vastu suunatud. Mitte just kõik ei suuda mõista „teistsuguseid“ inimesi, mida sina just oledki.

Allikas: Rebelcircus.com