MILLISED TÄHTKUJUD PETAVAD suhtes kõige rohkem?

MILLISED TÄHTKUJUD PETAVAD suhtes kõige rohkem?

Kas oled kunagi juurelnud selle üle, kas teatud tüüpi partnerid petavad suhtes suurema tõenäosusega või mitte? Tuleb aga välja, et oma rolli mängivad ka tähed. Nimelt tunnevad järgmised neli tähtkuju palju suuremat kiusatust oma kallimat petta kui teised. See ei tähenda loomulikult seda, nagu peaksid oma kaaslase kohe maha jätma, aga ehk oleks mõistlik silmad lahti hoida. Kes need truudusetud tähemärgid siis on?

Jäär

Jäär tahab, et kallim talle kogu aeg armastust avaldaks ja tähelepanu pööraks. Kui partner seda ei tee, hakkab Jäär alateadlikult kedagi paremat otsima, kes ta nõudmistele vastaks ja tähelepanuga üle külvaks. 

Kalad

Kalad ei suuda mitte kuidagi vastu panna petmistungile, kui peaks tuju ja sobiv hetk tulema. Kui läksid Kaladega tülli ning ta tormas halva tujuga baari poole, siis võid üsnagi kindel olla, et see õhtu lõppeb tal kellegi teise kaisus. 

Lõvi

Lõvile meeldib olla tähelepanu keskpunktis ja tunda ennast ihaldatuna. See tähendab, et kui su partner on Lõvi ja sa ei kohtle teda vääriliselt, leiab ta varsti ühe või teise viisi, et hakkaksid teda taas kord tähele panema. Mõnikord ei pruugi need viisid sulle meeldida.

Skorpion

Kirglikul ja müstilisel Skorpionil on truuduse teemaga alati probleeme. Nende seksapiilsuse tõttu süüdistatakse neid petmises ka siis, kui nad seda teinud pole. Skorpionid otsivad seiklusi ja intriige ning paljud neist ei suuda oma ihasid kontrolli all hoida.

Sarnased artiklid