MILLISTEL TÄHEMÄRKIDEL tuleb kõige raskem suvi?

Kauaoodatud suveperiood on peagi käes, ent mida toob see erinevatele tähemärkidele ja kelle jaoks tõotab tulla pigem raske kui meelelahutuslik suvi? Iga asi siin elus on tegelikult inimese enda kätes, ent siiski ei saa saatuse keerdkäikudest mööda vaadata - mis juhtuma peab, juhtub niikuinii.

Kauaoodatud suveperiood on peagi käes, ent mida toob see erinevatele tähemärkidele ja kelle jaoks tõotab tulla pigem raske kui meelelahutuslik suvi? Iga asi siin elus on tegelikult inimese enda kätes, ent siiski ei saa saatuse keerdkäikudest mööda vaadata – mis juhtuma peab, juhtub niikuinii.

Allpool on välja toodud kuus tähemärki, kellel tuleb üsnagi keeruline suvi:

KAKSIKUD 

Kaksikute märk peab sel suvel vastu võtma raske otsuse, mis muudab kogu edasist elukäiku, ent see on paratamatus. Probleemi eest põgenemine ei ole lahendus. 

LÕVI 

Lõvi saab tugeva hoobi oma ego pihta ning vajab peale seda aega, et oma elu ja olu läbi mõelda ning ilmselt tekib tal vajadus mõni inimene oma elust välja visata.  

NEITSI 

Neitsi hinges on mure, millest ta pole julgenud kellelegi rääkida, kuid sel suvel tuleb seda teha ning seejärel tuleb leida lahendus. Kuigi algus on raske, siis sügisest alates läheb palju kergemaks. 

KAALUD 

Kaalude märk pettub väga kallis inimeses ning mõistab peagi, et tegelikult see inimene ei ole tema jaoks kunagi õige eeskuju olnud. Suvi möödub iseennast ja oma tegemisi analüüsides. 

AMBUR 

Ambur võib ilma jääda kallist varast ja seda puhtalt oma laiskusest või rumalusest. Kõik, mis võib ebaõnnestuda, ka ebaõnnestub.  

KALJUKITS 

Kaljukits on endale seadnud kõrged eesmärgid, kuid sel suvel ei lähe kõik sugugi nii, nagu sa tahaksid. Võta aeg maha ja puhka – sa ei saa kõike kontrollida ega muuta. 

Allikas: higherperspectives