UUED SERIAALID: Duchovny krimisari ja südamlik loomaarst

1 kommentaar
UUED SERIAALID: Duchovny krimisari ja südamlik loomaarst

Käesolev nädal toob vaatajateni kaks menukat seriaali.

David Duchovny naaseb teleekraanidele! Mõrvamüsteerium „Veevalaja“ esilinastub kanalil Sony Channel neljapäeval kell 22.30.

“VEEVALAJA”
Veevalaja“ on kuritegelik draamasari, mis on inspireeritud tõestisündinud juhtumitest ja reaalselt eksisteerinud inimestest. Ühtlasi on see ka tunnustatud kriitikute poolt auhinnaga „Kõige põnevam uus telesari“.

Pearolli veab Kuldgloobuse võitja David Duchovny, meile tuntud kui „X-Filesi“ Fox Mulder. Tema kehastada on detektiiv nimega Sam Hodiak, kes uurib ühe teismelise tüdruku kadumist. Otsides juhtnööre, leiab ta end üsna pea vastamisi psühhopaadist sekti liidri Charles Mansoni ning tema „perega“. „Veevalaja“ esimene hooaeg keskendubki Mansoni sekti loomise näitamisele läbi kadunud teismelise otsingute.

Charles Manson on reaalne inimene, kes tõepoolest lõi oma sekti ning sooritas läbi oma käsilaste mitmeid verd tarretama panevaid mõrvu hilistel 1960ndatel Los Angeleses. Eriti hirmutav on asjaolu, et üheks ohvritest peetakse Los Angelesse hipielu maitsma läinud eestlannat nimega Reet Jurvetson. Olles üsnagi musikaalne, võttis Manson oma sekti iseloomustama The Beatlesi „Helter Skelter“ loo ning kohandas selle sõnad sobivamaks. Mansoni kultusest on kirjutatud ka raamatuid. The Beatlesite Paul McCartney ise kirjutas „Helter Skeltersi“ vastulauseks kriitikutele, kes süüdistasid teda ainult ballaadide kirjutamises. Lugu erineb nende tavapärasest repertuaarist drastiliselt.

Veevalaja“ on must-be sinu seriaalilistis, kui otsid silmipööritavat põnevust läbi lihast ja luust psühhopaadi vaatevinkli. Sari on eetris E-N kell 22.30 kanalil Sony Channel. Autor: Aigi Kasemaa

Sony Channel on kättesaadav Starmani (sh Zuum TV), Telia, STV, Telseti, Teetormaja, Fill-i, Uus Programmi ja Levikomi klientidele.

“MÄGIKÜLA LOOMAARST”
Südamlik saade loomasõpradele! Telekanal Viasat Nature toob Sinuni sarja “Mägiküla loomaarst”.

Tehke tutvust kuldse südamega mehe Scott Millersiga, kes innukalt hoolitseb oma väikeste ja suurte patsientide eest vaikses külakohas Richmondis Londoni lähistel.

Olgu tegemist perega, kes kardab oma palju armastatud labradori pärast, chihuahuaga, kes seisab silmitsi lahinguga elu eest, või haavatud rebasega, kes naaseb loodusesse – neile kõigile saab nüüd teleekraanide vahendusel kaasa elada. Scott on pärit Austraaliast, kuid tema vanemad on Briti päritolu. Oma karjääri alustas ta suures loomakliinikus Sydneys, mis oli ka populaarse saate „Animal Hospital“ koduks. Inglismaale kolis mees juba üle kümne aasta tagasi ning Briti kaamerasilmale pole ta eelnevalt siiski päris võõras: ta on olnud eetris saate „Big Brother“ osas, kus ta tuli ühes kodus asuvate kanade eest hoolitseda. Kiiresti võitis Scott vaatajate südamed oma sarmikuse, pühendumuse ja karismaga ning nõnda tekkiski produtsentidel mõte asuda jälgima armastatud doktori tegemisi. Saade on eriline maiuspala loomasõpradele ning seda vaadates saab kiigata toreda arsti, tema superarmsa pere ja lojaalsete püsiklientide päevatoimetustesse.

Sari “Mägiküla loomaarst” on eetris alates 16. veebruarist kell 20.00. Et näha kanalit Viasat Nature, võta ühendust oma teleteenuse pakkujaga.