2 KINDLAT MÄRKI, et sinu kallimast saab imeline isa

9 kommentaari
2 KINDLAT MÄRKI, et sinu kallimast saab imeline isa

Laps vajab nii ema kui ka isa hoolitsust ja tähelepanu ning selleks, et temast sirguks enesekindel ja tugev nooruk, tuleb oma rolli kanda mõlemal lapsevanemal. Kuid kõik mehed pole sugugi võrdsed isad ehk siis teisisõnu mõned mehed sobivad isaks lihtsalt paremini, sest see on neile loomupoolest omasem.

Laps vajab nii ema kui ka isa hoolitsust ja tähelepanu ning selleks, et temast sirguks enesekindel ja tugev nooruk, tuleb oma rolli kanda mõlemal lapsevanemal. Kuid kõik mehed pole sugugi võrdsed isad ehk siis teisisõnu mõned mehed sobivad isaks lihtsalt paremini, sest see on neile loomuomasem.

Kuid mille järgi saada aru, kas sinu kaaslasest saaks hea isa või mitte?

Allpool on välja toodud kaks märki, mis viitavad sellele, et sinu kallim saab isarolliga lausa suurepäraselt hakkama:

1. Ta armastab väikelastega tegelemist

Ta armastab väikelapsi ja nendega suhtlemist ning tõepoolest viitsib nendega tegeleda. Ükspuha millises seltskonnas te ka ei viibiks, sa märkad, et tal ei ole mingit probleemi väikelastega suhtlemisel ning ta ei karda neid ega hoia neist eemale. Tema jaoks on see loomulik tegevus ja ta mõistab lapsi ning oskab nii-öelda nende keeles rääkida. Tal on kerge lastega sidet luua.

2. Ta on väga kannatlik

Lastega ei ole alati sugugi lihtne – nad vajavad tähelepanu ja väga palju kannatlikkust. Kui sinu kallim on väga rahuliku loomusega ja ei lähe iga väiksema asja peale närvi, siis pole tema jaoks probleem ka laste probleemidega tegeleda. 

Allikas: askmen

Sarnased artiklid