Galerii: Little Miss Estonia võitjad selgunud!

61 kommentaar
Galerii: Little Miss Estonia võitjad selgunud!

Laupäeval, 26. märtsil toimus konkursi Little Miss Estonia 2011 finaal, kus osalesid kõige ilusamad ja säravamad tüdrukud vanuses 3-10 aastat. Konkurss andis osalejatele võimaluse ennast näidata ja oma talent proovile panna. Võitjad saavad võimaluse osaleda rahvusvahelisel konkursil Little Miss and Mister World 2011.

Laupäeval, 26. märtsil toimus konkursi Little Miss Estonia 2011 finaal, kus osalesid kõige ilusamad ja säravamad tüdrukud vanuses 3-10 aastat. Konkurss andis osalejatele võimaluse ennast näidata ja oma talenti proovile panna. Võitjad saavad osaleda rahvusvahelisel konkursil Little Miss and Mister World 2011.  

Võitjateks osutusid Karina Ter-Ovenesjan (5a) ja Karina Edigarova (7a). Esimeseks printsessiks said Aljona Mishina (3a) ja Laura Hääling (3a). Teiseks printsessiks valiti Eva Dmitrieva (3a) ja Kristiana Käster (10).

Konkursil ei olnud kaotajaid, sest kõik tüdrukud said tiitli ja kingitusi peamistelt sponsoritelt Juku ja Barbie, samuti laste jaoks kasulikku vett Arkhiz, mis varsti jõuab Eesti turule. Kuus parimat said ka kinkekaardid, mis võimaldavad tasuta rentida Juku Mängumaa saali ja valida stiilseid lasteriided brändilt Mothercare.

Karina Ter-Ovenesjan ja Karina Edigarova said võimaluse õppida tasuta Destate Republic modellikoolis, mis alustab tööd juba sel suvel. Peaauhinnaks on Eesti esindamine rahvusvahelises finaalis Little Miss and Mister World 2011, mis toimub seekord Türgis mai alguses. Seda võistlust korraldatakse juba mitmeid aastaid Maailma Ilu ja Moe Liidu (World League of Beauty and Fashion) juhtimisel. See on suurepärane võimalus näidata oma rahva omapära, kultuuri ja traditsioone, leida uusi talente ja luua sõbralikud suhted erinevast rahvusest laste vahel.

Žürii ülesanne ei olnud lihtne, sest kõik lapsed olid armsad ja andekad, aga otsus tuli siiski langetada. Žüriis, kes tunnustas kahe Karina paremust, olid: Riina Rist (Juku Mängumaa ürituste turundaja), Natalia Põhk (Missis Estonia 2007), Jana Grigorova (disainer), Olga Bõkova (disainer ja võistluse korraldaja), Ines Karu (Mothercare kaupluste juhataja) ja Irina Gorlova (Destate Republic juhataja ning selle võistluse korraldaja).

Korraldajad tänavad žüriid objektiivse ja vastutustundliku töö eest ning ka partnereid ja sponsoreid, kes aitasid selle konkursi läbi viia. Loodame, et meie tüdrukud annavad Türgis endast parima ning tulevad võiduga tagasi!

 

Buduaar.ee